،

امتیاز عالی مورتال کامبت 1 از سوی منتقدان

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
امتیاز عالی مورتال کامبت 1 از سوی منتقدان

از انتشار بازی مورتال کامبت 1 زمان زیادی نمی‌گذرد و در حال حاضر تنها در اختیار افرادی است که نسخه Kollector و Premium آن را خریداری کرده‌اند، با این وجود امتیاز این بازی در سایت Metacritic منتشر شده است و نمره بسیار خوب 88 از 100 را از منتقدان دریافت کرده است.
در حالی که در سال 2023 بازی‌های تحسین شده زیادی منتشر شده‌اند و رقابت با آن‌ها دشوار است، اما مورتال کامبت 1 امیدوار کننده ظاهر شده است و توانسته یکی از بالاترین نمرات را به خود اختصاص دهد.
این امتیاز از آن‌جایی حائز اهمیت است که برخی موارد از جمله Kameo Fighters در بازی، تا حدودی بحث برانگیز بوده است و برخی از کاربران از NetherRealm درخواست کرده بودند که قابلیت غیرفعال کردن آن‌ها را در بازی قرار دهد. اکنون که این بازی در اختیار طرفداران پروپاقرص بازی قرار گرفته است و نظرات در مورد آن منتشر شده است، می‌توانیم بگوییم که این نگرانی، بی‌مورد بوده است.

امتیاز مورتال کامبت 1 در متاکریتیک

اگرچه این بازی امتیاز بالایی گرفته است اما موفق به شکست رقیب خود یعنی Street Fighter 6 نشد و این بازی همچنان امتیاز بیشتری دارد. با این وجود به دلیل این‌که در حال حاضر تنها نظرات 18 نفر از منتقدین منتشر شده است و تعداد آن افزایش خواهد داشت، امکان این وجود دارد که این امتیاز افزایش داشته باشد.
در ارزیابی‌های انجام شده، مبارزات هیجان انگیز و با ریتم تند آن، گرافیک عالی و حالت‌های بازی سرگرم کننده، مورد تحسین قرار گرفته و انتقادهایی نسبت به قابلیت پرداخت در بازی تحت عنوان Dragon Krystal microtransactions و حالت داستانی صورت گرفته است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *