،

چرا باید منتظر گران‌ترین آیفون 2023 باشیم؟

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
آیفون 15 پرومکس - لاگ مدیا

با نزدیک شدن به عرضه جدیدترین مدل‌های آیفون، این انتظار در حال افزایش است. به‌طور سنتی، اپل آیفون‌های جدید خود را در سپتامبر هر سال عرضه می‌کند و انتظار می‌رود که در سال 2023 نیز همین کار را انجام دهد. شایعات درباره آنچه از جدیدترین مدل‌ها انتظار می‌رود سر و صدا دارند. اگر آخرین شایعات را باور کنیم، خریداران ممکن است برای دستیابی به آیفون 15 پرو مکس کمی بیشتر صبر کنند. چرا؟ چون ممکن است سنسور تصویر آماده نباشد.
بر اساس گزارش 9to5Mac، تامین کننده اصلی قطعات دوربین اپل (که همان سونی است) ممکن است برای تامین سنسور اصلی آیفون 15 پرو مکس مشکل داشته باشد. این گزارش به یادداشتی استناد می‌کند که توسط یک تحلیلگر بزرگ سهام نوشته شده است.

چرا iPhone 15 Pro Max تاخیر خواهد داشت؟

انتظار می‌رود که مدل رده بالای آیفون مجهز به لنز پریسکوپ برای زوم اپتیکال بیشتر باشد. شایعات حاکی از آن است که آیفون 15 پرو ممکن است این لنز را از دست بدهد و به هر حال انتظار نمی‌رود که گوشی‌های آیفون 15 وانیلی این لنز را دریافت کنند. دلیل تاخیر، این سنسور دوربین است که می‌تواند در آیفون 15 پرو مکس باشد.
در گذشته نیز اتفاق افتاده است که یک مدل خاص نسبت به سایر آیفون‌ها دیر به فروش می‌رسد. با سری آیفون 14، این آیفون 14 پلاس بود که بعداً به فروش رسید. اپل به طور کلی 8 تا 10 روز فاصله بین عرضه و تاریخ فروش برای متقاضیان انتظار ایجاد می‌کند. شایعات در مورد عرضه سری آیفون 15 در 12 سپتامبر شایع است در حالی که ممکن است در 22 سپتامبر به فروش برسد. باید دید که آیا هر چهار مدل به طور همزمان به فروش می‌رسند یا خیر.
انتظار می‌رود آیفون 15 پرو مکس به تراشه جدید A17 Bionic مجهز شود که سریع‌تر و کارآمدتر از تراشه A16 Bionic در آیفون 14 پرو مکس خواهد بود. شایعه شده است که آیفون 15 پرو مکس از شارژ سریع‌تری نسبت به آیفون 14 پرو مکس پشتیبانی می‌کند. این تلفن ممکن است تا 35 وات شارژ سیمی را پشتیبانی کند و همچنین دارای کابل‌هایی با رنگ‌های مختلف باشد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *