،

آخرین نسخه واتساپ بهبود رابط تماس

بهار قربانپور
اشتراک‌گذاری در:

واتساپ، از به‌روزرسانی جدید برای بهبود تجربه تماس خبر داد که درحال حاضر برای برنامه بتا، آزمایش اولیه خود را آغاز کرده است.

این به‌روزرسانی با نسخه 2.23.17.16 برچسب‌گذاری شده که امکان مدیریت تماس‌های گروهی را برای کاربران آسان‌تر می‌کند

مخاطبین را به تماس‌های روی خط اضافه کنید

در این به‌روزرسانی با انتخاب یک دکمه، به‌راحتی مخاطبان را به تماس‌های در حال اجرا، اضافه کنید. این تغییر، جایگزین روش پیشین شده که در آن کاربر مجبور بود تماس روی خط را قطع کند تا تماس جدید را پاسخگو شود. این به‌روزرسانی صرفه‌جویی در زمان و بهبود مکالمات گروهی را به ارمغان می‌آورد.

سایت WABetainfo در این خصوص نوشت: «رابط تماس به‌روزرسانی شده در واتساپ دارای یک نمای پایینی مودال است که نوع تماس را برجسته و رمزگذاری سرتاسری را مشخص می‌سازد‌ این ویژگی تاکید می‌کند که این پلتفرم به حفظ حریم خصوصی و امنیت داده‌های کاربران متعهد است. واتساپ همچنین در حال تست ویژگی تماس‌های گروهی زمانبندی شده است که انتظار می‌رود به زودی عرضه شود.»

به گفتۀ مدیر ارشد واحد تحقیق و توسعۀ شرکت متا: «رابط تماس جدید کم‌کم به تست‌کنندگان بتایی عرضه می‌شود که آخرین واتس‌اپ بتا برای اندروید را نصب کرده‌اند البته سایر کاربران نگران نباشند چرا که پس از آزمایش موفقیت‌آمیز این به‌روزرسانی و نظرسنجی از کاربران، این رابط کاربری در هفته‌های آینده برای تعداد بیشتری از کاربران در دسترس قرار می‌گیرد.»

همان‌طور که می‌دانیم واتس‌اپ در ماه جاری، به‌روزرسانی‌های جدید را مدام در اختیار کاربران خویش قرارداده است تا نشان دهد که نمی‌خواهد عرصه را به‌نفع شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام خالی کند که مدام در حال عرضۀ یک ویژگی در پلتفرم‌های خود هستند بر همین مبناست که در این ماه، شاهد به‌روزرسانی‌هایی همچون استیکرهای تولید شده توسط هوش مصنوعی و گزینه مورد انتظار چند حساب کاربری برای تست‌کنندگان بتا بودیم.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *