معرفی مجموعه آفیس مایکروسافت مبتنی بر هوش مصنوعی

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
مجموعه آفیس با هوش مصنوعی - لاگ مدیا

مایکروسافت، 365 Copilot را راه اندازی کرد تا قدرت هوش مصنوعی (AI) را برای مجموعه آفیس معرفی کند و اعلام کرد که در اواخر سال عرضه خواهد شد. این شرکت اکنون قیمت مجموعه آفیس مجهز به هوش مصنوعی خود را اعلام کرده است و حداقل 53 درصد هزینه بیشتری نسبت به نسخه معمولی خواهد داشت.
این شرکت میلیاردها دلار برای توسعه این فناوری سرمایه‌گذاری کرده است و به نظر می‌رسد هدف از این حرکت کسب سود بیشتر  است. در کنفرانس مجازی Inspire، این شرکت گفت که مشتریان تجاری باید 30 دلار به ازای هر کاربر، برای مشتریان مایکروسافت 365 E3، E5، Business Standard و Business Premium در صورت دسترسی گسترده بپردازند.

استفاده از این ابزار هزینه آن را جبران خواهد کرد

جارد اسپاتارو، معاون شرکت مایکروسافت، طبق مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفت که این ابزار از طریق صرفه‌جویی در زمان و افزایش بهره‌وری، هزینه خود را پرداخت جبران می‌کند.
وی گفت: “شما دیگر در جلسات یادداشت برداری نمی‌کنید، در برخی جلسات نیازی به شرکت کردن ندارید. این فقط نحوه کار شما را تغییر می‌دهد.«وی افزود که حداقل 600 شرکت از جمله شرکت‌هایی مانند KPMG، Lumen و Emirates NBD محصول را آزمایش کرده‌اند». این ابزار از زمان رونمایی آن در مارس امسال،
Microsoft 365 Copilot ایمیل‌ها را در Outlook پیش‌نویس می‌کند و اسناد را در Word تایپ می‌کند. همچنین می‌تواند تماس‌های Teams را خلاصه کند. البته در صورتی که آن‌ها را از دست داده‌اید.

Microsoft 365 Copilot به خودی خود اعجاب انگبز است. همچنین در برنامه‌هایی که میلیون‌ها نفر هر روز از آن استفاده می‌کنند ادغام می‌شود. Copilot خلاقیت شما را در Word شروع می‌کند، داده‌‍‌ها را در Excel تجزیه و تحلیل می‌کند، ارائه‌ها را در پاورپوینت طراحی می‌کند، صندوق ورودی Outlook شما را اولویت‌بندی می‌کند و جلسات را خلاصه می‌کند.

امنیت بیشتر Bing، Bing Chat Enterprise

مایکروسافت همچنین اعلام کرد که «به طور قابل توجهی Bing را برای دستیابی به مخاطبان جدید با Bing Chat Enterprise گسترش می‌دهد». چت با هوش مصنوعی امروز در مرحله رونمایی، برای بیش از 160 میلیون نفر در حال اجراست.
تفاوت اصلی بین نسخه معمولی و نوع سازمانی در این است که نسخه دوم اجازه مشاهده یا ذخیره داده‌های کاربر را برای آموزش مدل‌های هوش مصنوعی نمی دهد. علاوه بر این، یک کارمند باید با اعتبار شغلی وارد سیستم شود تا بتواند از نسخه سازمانی محافظت کند. به این ترتیب شرکت‌ها می‌توانند اطلاعات خود را محرمانه نگه دارند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *