،

واتس‌اپ قابلیت چت با شماره تلفن‌های ناشناس را ارائه می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تغییرات واتس‌اپ - لاگ مدیا

اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب واتس‌اپ ویژگی جدیدی را ارائه کرده است که به کاربران امکان می‌دهد با جستجوی شماره تلفن افراد ناشناس، بدون ذخیره آن‌ها در دفترچه آدرس، چت را با افراد ناشناس شروع کنند. ویژگی جدید که برای کاربران اندروید و iOS در دسترس است، چت کردن با شماره‌های ناشناس را برای کاربران آسان‌تر می‌کند.

نحوه دسترسی به ویژگی

وب‌سایت WABetaInfo تصویری از ویژگی جدید را به اشتراک گذاشت و آن را برای کاربران توضیح داد. طبق اسکرین‌شات به اشتراک گذاشته شده، هر زمان که شماره تلفن ناآشنا را در برنامه وارد کنید، واتس‌اپ فراتر از مخاطبین شما جستجو می‌کند. برای بررسی اینکه آیا این ویژگی برای حساب واتس‌اپ شما قابل دسترسی است، کافی است با دسترسی به لیست مخاطبین خود به دنبال شماره تلفن خود بگردید. برای کاربران WhatsApp در iOS، این مراحل را دنبال کنید: در لیست چت، روی دکمه «شروع گپ جدید» ضربه بزنید و سپس شماره تلفن ناشناس را در نوار جستجو وارد کنید. اگر مخاطب در WhatsApp است، می‌توانید با آن‌ها چت جدید باز کنید.

 

ویژگی جدید  واتساپ - لاگ مدیا

 

“کاربران اغلب هنگام دریافت تماس از شماره تلفن‌‌‌‌های ناشناس، مخاطبین را در دفترچه آدرس خود ذخیره می‌کنند، بنابراین می‌توانند با بررسی عکس پروفایل واتس‌اپ خود آن‌ها را شناسایی کنند، اما ممکن است بعدا فراموش کنند که این مخاطبین را حذف کنند. علاوه بر این، ذخیره یک مخاطب ناشناس به این معنی است که آن‌ها ممکن است بتواند عکس پروفایل شما را ببیند: جستجوی شماره تلفن بدون ذخیره آن در لیست مخاطبین می‌تواند یک اقدام اضافی برای حفظ حریم خصوصی در نظر گرفته شود اما با این حال یک گام مهم به جلو در بهبود تجربه کاربر پیام‌رسانی است.”

واتس‌اپ به زودی قابلیت آواتار متحرک را فعال می‌کند

واتس‌اپ متعلق به متا در حال معرفی ویژگی آواتار متحرک است. پلتفرم پیام‌رسان اخیراً دو پیشرفت جدید را برای هر دو نسخه iOS و Android در مورد آواتارها نشان داده است. اولین پیشرفت، فرآیند پیکربندی آواتار را ساده‌تر می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد به طور خودکار آواتارهای خود را با استفاده از یک عکس ایجاد کنند. دومین پیشرفت شامل ارائه مجموعه گسترده‌ای از آواتارها است که به راحتی در دسترس کاربرانی است که آواتارهای خود را مستقیماً از تنظیمات برنامه تنظیم می‌کنند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *