انتشار نخستین آپدیت برای بهینه شدن عملکرد گلکسی اس 24

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
سری گلکسی اس 24 با آپدیت One UI 6.1 منتشر شد

هر گاه گوشی جدیدی عرضه می‌شود، شرکت سازنده در روزهای نخست عرضه، آپدیت نرم افزاری ارائه کرده تا مشکلات اولیه نرم افزاری را برطرف بسازند. سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیست و پیشتر آپدیت اولیه‌ای را برای سری گلکسی اس 24 منتشر کرد. آپدیت در مناطق محدودی عرضه شد و اکنون به سراسر جهان رسید.

آپدیتی که با تمرکز بر بهینه سازی عملکرد نمایشگر و دوربین ارائه می‌شود. سری گلکسی اس 24 با آپدیت One UI 6.1 منتشر شد که شامل فناوری هوش مصنوعی Galaxy AI این شرکت می‌شود.

سامسونگ هفته گذشته مشخص کرد که به‌روزرسانی برای سری گلکسی اس 24 ارائه خواهد شد و اکنون، این به‌روزرسانی در مناطقی مانند ایالات متحده، اتحادیه اروپا و هند دردسترس قرار گرفت. این آپدیت در حال حاضر برای کاربران گلکسی اس 24 اولترا کاربران هندی منتشر شد و جزئیاتی به شرح زیر دارد:

تغییرات آپدیت به‌طور شگفت‌انگیزی برای این نسخه از One UI 6.1 اطلاعاتی را دربرنمی‌گیرد. این به‌روزرسانی با بروزرسان امنیتی 1اول فوریه 2024 همراه بوده و به‌عنوان یک به‌روزرسانی OTA افزایشی، بیش از 675 مگابایت حجم دارد و چندان سنگین نیست.

بیانیه به‌روزرسانی سامسونگ به یک نوار لغزنده «Vividness» جدید در زیر Settings > Display > Screen Mode > Advanced settings اشاره کرده و ما می‌توانیم تأیید کنیم که در این به‌روزرسانی افزوده شد.

خانواده گلکسی اس 24 با صفحه نمایشی که برای تجربه رنگ طبیعی‌تر تنظیم گشته به فروش می‌رسد. به هر حال، برخی از کاربران آن را نامناسب می‌دانند، به ویژه در مقایسه با پرچمداران پیشین سامسونگ. افزودن یک نوار لغزنده کنترل وضوح به هر کاربری را ارائه می‌دهد.

شرکت کره‌ای گذشته از آن در اعلامیه  اشاره نمود که آپدیت چندین بهینه‌سازی در بخش دوربین رقم خواهد زد، بخصوص اینکه ارتقا علمکرد زوم دستگاه، حالت پرتره، نایتوگرافی، بهبود فیلمبرداری دوربین عقب و برخی دیگر .

شرکت سامسونگ همیشه سعی داشته با آپدیت‌های جدید خود نیاز مخاطب را برآورده سازد و مشکلات گوشی‌ها را در بحث نرم افزاری برطرف سازد. سری گلکسی اس 24 مدت زمان کوتاهی بوده که به بازار رسیدند و این شرکت نیز تمرکز خود را بر روی آنها قرار داده تا تجربه اولیه خوبی را برای کاربران این سری رقم زنند.

سری گلکسی اس 24 شامل سه مدل اولترا، استاندارد و پلاس می‌شود. هر یک سخت افزار پرچمداری داشته و برترین مدل نسخه اولتراست. گوشی که دارای دوربین 200 مگاپیکسل، حافظه رم 12 گیگ و باتری با سرعت شارژ بیشتر است. انتظار رفته آپدیت گلکسی AI در اواخر مارس به گوشی‌های قدیمی‌تر سامسونگ همچون سری گلکسی اس 23 و گلکسی زد 5 برسد.

پیدا نیست گلکسی AI به گوشی‌های میان رده این شرکت راه پیدا می‌کند یا خیر، اما بعید است گوشی‌های رده میانی با پردازنده نه چندان قدرتمند بتوانند از هوش مصنوعی پشتیبانی کنند. این شرکت در تلاش بوده به مرور زمان بروزرسان را برای گوشی‌های مختلف جدید و قدیم ارائه دهد.

 برای کسب جزئیات بیشتر به بخش تنظیمات و بروزرسان نرم افزاری گوشی خود جهت مطلع شدن از دریافت آپدیت مراجعه کنید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *