،

انتشار تصویر رندر ساعت هوشمند اپل واچ ایکس

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
انتشار تصویر رندر ساعت هوشمند اپل واچ ایکس

شرکت اپل در نظر دارد بزودی نسل جدید ساعت هوشمند خود را معرفی کند و در این بین مشغول توسعه این گجت پوشیدنی جدید است. تاکنون شایعات محدودی منتشر شده و هیچ یک به تایید یا تکذیب نرسید.

انتظار داریم نسل جدید اپل واچ با ویژگی‌های بهتر در زمینه ردیاب سلامتی، ارتباطی و برخی دیگر عرضه شود. گفته شده اپل تصمیم دارد تا طراحی بهبودیافته را در نسل جدید به کار گیرد. بخصوص اینکه امسال دهمین سری از اپل واچ را شاهد هستیم که ویژگی‌های بهتری ارائه می‌دهد.

مارک گورمن یکی از افشاگران صنعت و از اعضای بلومبرگ گفته است اپل امسال نام اپل واچ ایکس را انتخاب خواهد کرد زیرا دهمین سال عرضه اپل واچ بوده و نخستین بار سال 2014 این ساعت هوشمند عرضه شد.

پیشتر سام کوهل در یوتیوب به بررسی محصولات می‌پردازد و کانالی به نام AppleTrack دارد و در این بین طرح گرافیکی را از اپل واچ ایکس با همکاری @ConceptCentral منتشر کرد.   طبق رندر این نسل اپل واچ طراحی باریکی دارد و انتظار داریم 10 تا 15 درصد ضخامت کمتر نسبت به نسل پیشین پیدا کند. احتمالا تاج دیجیتالی با کلید اکشن همراه شود که در حال حاضر برای سری اپل واچ اولترا تعبیه شد.

انتظار داریم بیشترین تغییر طراحی به ساختار بند مغناطیسی جدید مربوط شود. این بدان معنا بوده که دستگاه دیگر  با بندهای قدیمی سازگاری ندارد، اما مزایایی فراتر از طراحی قبل ارائه می‌دهد.

ساختار بند فعلی فضای ارزشمندی را در ساعت ایجاد می‌کند. بندهای  مغناطیسی حجم را از بین برده و به طور بالقوه فضا را برای طراحی باریک و حتی ویژگی بیشتری در داخل فراهم می‌آورد.  

پیشتر شایعه شد که نمایشگر میکرو ال ای دی در نسل جدید اپل واچ تعبیه خواهد شد، اما اپل احتمالا همچنان به همان فناوری اولد بسنده دارد. البته نسل جدید پنل اولد آن روشن و کم مصرف‌تر است. در نتیجه می‌توان شاهد عمر باتری بیشتر و تجربه کاربری بهتر را رقم زند.

 اپل واچ‌ها همیشه با انبوهی از ویژگی‌های سلامتی ارائه می‌شوند و در نسل جدید هم انتظار بهبود داریم. گفته شده اپل واچ ایکس برای نخستین بار به قابلیت ردیابی فشار خون مجهز می‌شود، هرچند ردیاب اکسیژن خون به دلیل اختلاف‌ها مداوم ثبت اختراع مشخصی ندارد.

احتمال دارد این ساعت قابلیت ردیابی آپنه خواب را داشته باشید. اهمیت دارد که بگوییم این اطلاعات شایعاتی بیش نیستند و پیش بینی شده بزودی اطلاعات بیشتری دردسترس قرار گیرد.

 اپل هر سال نسل جدیدی از ساعت هوشمند خود را با طراحی و ویژگی‌های قابل توجه معرفی و عرضه می‌کند. سال جاری نیز چنین خواهد بود و باید شاهد تحول بیشتری نسبت به نسل قبل باشیم.

جزئیات به شدت کم است و تنها همین طرح رندر منتشر شده که هیچ یک به تایید یا تکذیب کمپانی سازنده نرسیده است. انتظار رفته بزودی اخبار موثقی دردسترس قرار گیرد و برند مورد اشاره در تلاش است تا محصولی برجسته را معرفی و عرضه کند.

احتمال اینکه بیشتر جزئیات به حقیقت تبدیل شود بسیار خواهد بود و نباید به شایعات بی اساس پرداخت.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *