، ،

سامسونگ گلکسی AI را به گجت‌های پوشیدنی می‌آورد

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
گلکسی AI هوش مصنوعی برجسته سامسونگ بوده که می‌تواند نیاز مخاطب خود را برآورده سازد.

شرکت سامسونگ در حین رویداد رونمایی سری گلکسی اس 24، هوش مصنوعی گلکسی AI را معرفی کرد که ویژگی‌های جذابی ارائه می‌دهد.

پیشتر مشخص شد که این هوش مصنوعی برای گوشی‌های قدیمی‌تر سامسونگ منتشر می‌شود و اکنون اطلاعات جالب دیگری دردسترس قرار گرفت. این برند تایید کرده که قصد دارد هوش مصنوعی جدید را به گجت‌های پوشیدنی خود هم بیاورد.

تیم روح مدیر بخش MX Business سامسونگ بیان داشت که این شرکت در حال توسعه گلکسی AI برای سایر دستگاه‌های این برند کره‌ای است. وی اظهار داشت:

“در آینده نزدیک، گجت‌های پوشیدنی گلکسی منتخب از هوش مصنوعی برای ارتقای سلامت دیجیتال و باز کردن یک دوره کاملاً جدید از تجربیات بهداشتی هوشمند استفاده می‌کنند.”

روح افزود که سامسونگ به غنی‌سازی و گسترش تجربیات گلکسی  AI در بیشتر محصولات با همکاری کنار شرکای پیشرو صنعت ادامه خواهد داد. پیشتر شاهد گسترش ویژگی‌های گلکسی AI به هدفون گلکسی بادز بودیم که باید به قابلیت ترجمه زنده اشاره کرد.

سامسونگ در نظر دارد درباره سلامتی هم براساس هوش مصنوعی ویژگی‌هایی را به ساعت‌های گلکسی واچ بیاورد. انتظار رفته گلکسی رینگ مورد انتظار آینده نیز با هوش مصنوعی ترکیب شده و قابلیت‌های پایش سلامتی را به شکل بهتری ارائه دهد.

سامسونگ در نظر دارد با هوش مصنوعی فعلی خود نظر علاقمندان را بیش از پیش جلب سازد. در صنعت رو به پیشرفتی که بازیگران متعدد و بزرگی داشته و رسیدن به نتایج موردنظر امر چندان ساده‌ای نخواهد بود.

روح همچنین اضافه کرد که سامسونگ قصد دارد قابلیت‌های هیجان انگیز بیشتری به گلکسی AI اضافه کند و باید آن را در محصولاتی دور از انتظار شاهد باشیم. وی بیان کرد:

“ما در ابتدا راه هستیم. هنگام توسعه سری گلکسی اس 24، ایده و تفکرات بیشتری داشتیم که می‌خواستیم آنها را حیات بخشیم. کاربران گلکسی می‌توانند از ویژگی‌های بیشتر گلکسی  AI بهره برده که بر اساس این ایده‌ها و مفاهیم در طول زمان ساخته شده، زیرا سامسونگ به طور مداوم تجارب هوش مصنوعی تلفن هوشمند  را بهبود بخشیده و رشد خواهد داد.»

پیش بینی شده گلکسی AI به ویژگی‌های بیشتری مجهز شود تا بتواند نظر مخاطب را جلب سازد. گلکسی AI هوش مصنوعی برجسته سامسونگ بوده که می‌تواند نیاز مخاطب خود را برآورده سازد.

انتظار داریم بزودی اخبار بیشتری را شاهد باشیم. این کمپانی سعی دارد سبد محصول خود را با مدل‌های متنوعی همراه سازد. سامسونگ همچنین در نظر دارد برخی گوشی‌های میان رده را به این قابلیت مجهز سازد.

اطلاعات محدود است و آینده گلکسی AI بسیار روشن. بنابراین می‌توان انتظارات بسیاری داشت و باید صبوری کرد تا مشخص شود برنامه این برند چیست. در اخباری مرتبط بزودی گوشی گلکسی A55 و A35 میان رده معرفی خواهند شد و مشخص نیست آیا سامسونگ برای آنها قابلیت هوش مصنوعی فراهم خواهد آورد یا خیر.

انتظار رفته بیشتر اطلاعات لو رتفه از این دو مدل به تایید رسیده  و شاهد آنها درون گوشی‌های مذکور باشیم. جزئیات محدود بوده و باید منتظر اخبار موثقی باقی بمانیم و بدون شک سامسونگ به دنبال پیشی گرفتن از رقبا در بخش هوش مصنوعی است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *