آپدیت واتساپ قالب بندی متن را به ارمغان می آورد

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
آپدیت واتساپ قالب بندی متن را به ارمغان می آورد

واتساپ یکی از شرکت‌های زیرمجموعه متا همیشه قابلیت‌های جدیدی را به کاربران خود ارائه می‌دهد تا بتواند نیاز مخاطب خود را برآورده سازد. حال در این خبر از لاگ مدیا آپدیت واتساپ را دنبال می‌کنیم.

این برنامه پیام رسان تنها در هند 500 میلیون کاربر فعال دارد و در سطح بین المللی نیز کاربران فعال ماهانه آن به بیش از یک میلیارد کاربر می‌رسد. از این رو متا به عنوان شرکت مادر همیشه قابلیت‌هایی را تدارک می‌بیند تا بتواند نیاز کاربر خود را برآورده بسازد.

این پیام رسان جهت بهبود تجربه کاربری، قابلیت قالب بندی متن را تدارک دیده و در قالب یک آپدیت ارائه نمود. این قابلیت قالب بندی شامل نقل و قول، کد درون خطی و برخی دیگر می‌شود. بنابراین افراد برای نوشتن پیام می‌توانند بیشتر خلاقیت به خرج دهند و پیامی جذاب برای دوست و خانواده خود ارسال نمایند.

این قابلیت در حال حاضر برای کاربران مک، اندروید، ویندوز و iOS دردسترس قرار گرفته و اگر به آن دسترسی ندارید،  بهتر از برنامه پیام رسان خود را آپدیت کنید. این ویژگی فرمت‌های جدیدی دارد و میانبرهای قابل توجهی را رقم می‌زند.

همچنین ادمین کانال‌ها هم می‌توانند این ویژگی‌ها را در کانال خود اعمال کنند و قابلیت بیشتری در مدیریت کانال داشته باشند. در ادامه به برخی از موارد آپدیت خواهیم پرداخت.

بولدسازی محتوا

این مورد به شما کمک کرده تا بتوانید موارد بااهمیت را بولد و برجسته کنید تا بیشتر و بهتر به چشم بیاید. برای استفاده باید بین نماد و _ بیاندازید تا آن را به کار گیرید.

شماره گذاری لیست

دیگر موردی که باید به آن اشاره کنیم، شماره‌گذاری لیست در محتوا است. شماره گذاری اکنون با آپدیت جدید به عنوان قابلیتی برای واتساپ تدارک دیده شده و از این پس می‌توانید لیست موردنظر خود را شماره گذاری کنید.

مسابقه

قالب Block Quote به شما کمک می‌کند تا متن را برجسته کرده تا توجه خواننده را به خود جلب کنید. می‌توانید با تایپ نماد ‘>’ و سپس یک فاصله، متنی را برجسته کنید.

 کد درون خط

کد درون خطی به کاربران امکان خواهد داد پیام مهمی را که با افزودن نماد قبل و بعد از متن برای طرف مقابل خود برجسته بسازند.

ناگفته نماند که واتساپ در حال توسعه یک ویژگی برای مدیریت کیفیت آپلود در بخش رسانه است. این ویژگی این اجازه را خواهد داد تا تصاویر و ویدیوهای با کیفیت بالا را ارائه کنید و اطمینان بدست خواهد آمد که جزئیات مهم همیشه محفوظ هستند. قابلیت مذکور در دست ساخت بوده و هنوز حتی برای تست کنندگان نسخه بتا هم منتشر نشد. بنابراین باید منتظر ماند تا متا و واتساپ آن را دردسترس کاربران قرار دهند.

انتظار رفته بزودی شاهد انتشار آپدیت‌هایی بیشتری از سوی واتساپ باشیم. پیام رسان محبوب متا همیشه در حال تحول بوده و این پیشرفت ادامه دارد. متا در حال حاضر صاحب شبکه‌های اجتماعی متعددی چون اینستاگرام، تردز، واتساپ، فیسبوک و بسیاری دیگر است و یک شرکت بزرگ در بحث شبکه اجتماعی محسوب می‌شود.

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به برنامه واتساپ خود رفته و تنظیمات را مشاهده کرده و مطلع شوید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *