اولین تست خراش، فشار و خمیدگی گلکسی اس24 و نتایج شگفت‌انگیز

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تست خراش و حرارت و خمیدگی گلکسی اس24 اولترا

گلکسی اس 24 اولترا که سامسونگ انتظارات زیادی از آن دارد، امروز به‌طور رسمی وارد قفسه‌ها می‌شود و برخی از کاربران خوش‌شانس هم اکنون زودتر از موعد مقرر به آن دست یافته‌اند. اگر به این فکر می‌کنید که آیا ساخت تیتانیوم و زره شیشه‌ای جدید گوریلا مطابق با هیاهوهای به راه افتاده هستند، نگران نباشید. یک تست کننده محصول از JerryRigEverything آزمایش دوام گسترده‌ای را انجام داده است و S24 Ultra را در برابر خراش، سوختگی و تست خمیدگی کمی بدنام کرده است.

رونمایی از سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا با دوام چشمگیر

قبل از بررسی نتایج آزمایش، شایان ذکر است که سامسونگ درجه آلیاژ خاصی از تیتانیوم مورد استفاده در S24 Ultra را فاش نکرده است. در مقایسه، اپل با افتخار از تیتانیوم درجه 5، گزینه گران‌تر، استفاده می‌کند، در حالی که برخی از شرکت‌ها بدون سر و صدا، درجه 2 را انتخاب می‌کنند. انتخاب سامسونگ مانند ارتقای محتاطانه بلندگوهای سری S24 همچنان یک راز باقی مانده است. حالا، وارد آزمون می‌شویم.

شیشه Gorilla Armor محافظ صفحه نمایش خراش‌های ظریفی را در سطح 6 در مقیاس سختی Mohs نشان می‌دهد. شایان ذکر است، هیچ شیار عمیق‌تری در سطح 7 وجود ندارد، که از ساختارهای شیشه‌ای معمولی فاصله دارد. وجود شیارهای عمیق‌تر تنها در سطح 8 آشکار می‌شود که نشان‌دهنده یک دستاورد پیشگامانه در دوام شیشه‌های متحرک است.

بیشتر بخوانید: چیزی که باعث می‌شود صفحه نمایش گلکسی S24 Ultra بیشترین دوام را داشته باشد

در حالی که ساختار تیتانیوم کاملاً ضد خش نیست، اما به‌طرز شگفت‌انگیزی در برابر خراش مقاومت می‌کند. ماهیت دکمه‌ها، چه تیتانیوم یا آلیاژ آلومینیوم نامشخص است. جداسازی S Pen اجزای داخلی آن را آشکار می‌کند. و یک آزمایش شعله آتش نشان می‌دهد که پیکسل‌ها قبل از اینکه سفید شوند و بازیابی نشوند، حدود 30 ثانیه نوردهی را تحمل می‌کنند.

S24 Ultra در آهی آسوده خاطر برای خریداران بالقوه، با موفقیت از تست خمیدگی جان سالم به در برد. هنگام خم شدن از هر دو طرف، بدون هیچ نشانه‌ای از ترک خوردگی، خم شدن حداقلی را نشان می‌دهد. این انعطاف‌پذیری حس اطمینان‌بخشی به ساختار قوی دستگاه اضافه می‌کند.

تست حمیدگی گوشی اس 24 اولترا


همانطور که علاقه‌مندان سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا را به‌عنوان سرمایه‌گذاری بعدی گوشی هوشمند خود در نظر می‌گیرند، تست دوام «آقای زک» بینش‌های ارزشمندی را در مورد کیفیت ساخت دستگاه ارائه می‌دهد. تایید دوام چشمگیر زره گوریلا و اجزای تیتانیوم آن. پیشرفت‌های ظریف و در عین حال قابل توجه در چقرمگی (مقاومت) شیشه و ساختار کلی به جذابیت دستگاه به‌عنوان یک گزینه پرچمدار قابل اعتماد و انعطاف‌پذیر کمک می‌کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *