،

سامسونگ جزئیات بیشتری از ویژگی‌های گلکسی Ring اعلام کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
حلقه هوشمند سامسونگ - گلکسی ring

سامسونگ در مراسم معرفی سری گلکسی اس 24 ماه گذشته، گوشی گلکسی Ring را که مدت‌ها شایعه شده بود، تایید کرد. برای جزئیات بیشتر لازم نبود خیلی منتظر بمانیم، زیرا این شرکت به تازگی اطلاعات و تصاویر بیشتری را در MWC 2024 ارائه کرده است.

این شرکت طی یک جلسه توجیهی رسانه‌ای خاطرنشان کرد که Galaxy Ring عمر باتری «طولانی» خواهد داشت.

Oura ادعا می‌کند که حلقه اورا می‌تواند تا هفت روز کار کند. بنابراین ما حدس می‌زنیم که دستگاه سامسونگ ممکن است استقامتی را در همان حدود ارائه دهد.

با این وجود، سامسونگ اضافه کرد که در حال تلاش برای افزایش عمر باتری قبل از عرضه دستگاه در اواخر امسال است. سازنده گلکسی همچنین در این جلسه اشاره کرد که می‌تواند به کاربران اجازه دهد بین عمر باتری بیشتر و عملکرد بیشتر، یکی را انتخاب کنند.

عمر باتری طولانی حلقه سامسونگ گلکسی


سامسونگ به خبرنگاران گفت که این حلقه هوشمند سنسورهای «پیشرو» را ارائه می‌دهد، اگرچه مشخص نکرده است که چه سنسورهایی دارد. با این حال، عملکرد ردیابی خواب دستگاه را بررسی کرد و اشاره کرد که ضربان قلب، تأخیر خواب و حرکت شبانه شما را ردیابی می‌کند. گلکسی ring همچنین یک امتیاز برای سرزندگی ارائه می‌دهد که آمادگی جسمی و ذهنی شما را به‌همراه «کارت‌های تقویت‌کننده» برای اهداف از پیش تعریف شده سلامتی می‌سنجد.

چندین ویژگی دیگر انگشتر هوشمند گلکسی (Ring)

اینها تنها ویژگی‌های مرتبط با سلامتی نیستند که توسط این شرکت فاش شده است. سامسونگ در پاسخ به یک سوال Android Authority گفت که با برنامه کنترل تولد طبیعی Cycles برای ردیابی باروری در حلقه گلکسی شراکت دارد.

ویژگی‌‌های حلقه گلکسی سامسونگ

سامسونگ همچنین به نگرانی‌ها در مورد نحوه کار گلکسی رینگ با گلکسی واچ اشاره کرد و گفت که این دو دستگاه باید به‌خوبی با هم جفت شوند. پاک توضیح داد: «ما کاملاً در حال توسعه قابلیتی هستیم که یک قابلیت یکپارچه (sic) است، اما همچنین، شما می‌توانید یکی را در مقابل دیگری بپوشید و سپس یک انتقال بدون اشکال داشته باشید» این شرکت افزود که آنها “هر دو با هم کار می‌کنند”.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *