، ،

سامسونگ این ویژگی مهم را از تمامی تلویزیون‌های هوشمند خود حذف می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
حذف دستیار صوتی گوگل از تلویزیون سامسونگ

سامسونگ دستیار گوگل را از تلویزیون‌های هوشمند خود حذف می‌کند و از کاربران می‌خواهد دستیارهای صوتی جایگزین را بررسی کنند. تلویزیون‌های سامسونگ بیکسبی و آمازون الکسا را به‌عنوان جایگزین پیشنهاد می‌کند، اما مزایای دستیار گوگل شامل پیوند دادن به حساب‌های گوگل کاربران، دسترسی به خدمات، داده‌های بلادرنگ، پاسخ‌ها و کنترل دستگاه‌های خانه هوشمند با دستورات صوتی است.

سامسونگ تصمیم گرفته است یکی از ویژگی‌های کلیدی تلویزیون‌های هوشمند خود را حذف کند و کاربران را بدون گزینه‌ای آشنا و راحت رها کند. ویژگی مورد بحث Google Assistant است، ابزاری که با صدا فعال می‌شود و به‌طور فزاینده‌ای در بین کاربران محبوب شده است، به‌خصوص به این دلیل که به‌عنوان یک دستیار پیش‌فرض در دستگاه‌های اندرویدی ارائه می‌شود.
با این حال، به‌دلیل تغییر سیاست اخیر گوگل، سامسونگ اعلام کرده است که Google Assistant دیگر از اول مارس 2024 در تلویزیون‌های هوشمند خود در دسترس نخواهد بود.

دستیار گوگل تلویزیون سامسونگ

سامسونگ مدل‌های تلویزیونی را که دسترسی به Google Assistant را از دست خواهند داد، شامل تمام مدل‌های تلویزیون هوشمند ۲۰۲۲، همه مدل‌های تلویزیون هوشمند ۲۰۲۱، تلویزیون‌های 8K و 4K QLED 2020، تلویزیون‌های UHD کریستال 2020، و تلویزیون‌های لایف استایل 2020 مانند قاب، سریف، تراس و سرو مشخص کرده است.

گزینه‌های جایگزین موجود است

با حذف قریب الوقوع دستیار گوگل، سامسونگ از کاربران می‌خواهد گزینه‌های جایگزین دستیار صوتی را در تلویزیون‌های هوشمند خود بررسی کنند. این تغییر غیرمنتظره کاربران را وادار می‌کند تا در مورد اتکای خود به ویژگی که به‌زودی حذف می‌شود تجدیدنظر کنند و با قابلیت‌های در حال تکامل دستگاه‌های سامسونگ خود سازگار شوند.
نکته خوب این است که تلویزیون‌های سامسونگ از پیش نصب شده با چندین گزینه دستیار صوتی از جمله خود این شرکت ارائه می‌شوند
بیکسبی و همچنین آمازون الکسا. با این حال، کاربران این گزینه را دارند که به یکی از دو گزینه موجود سوئیچ کنند و آن را به‌عنوان دستیار صوتی پیش‌فرض خود در تلویزیون برای انجام کارها تبدیل کنند.
با این حال، Google Assistant مزایای خاص خود را دارد. اول از همه، به حساب Google کاربران مرتبط می‌شود که به آنها امکان دسترسی به خدمات مختلف، دریافت داده‌ها و پاسخ‌های لحظه‌ای بر اساس جستجوی Google و همچنین قادر به کنترل دستگاه‌های خانه هوشمند با استفاده از دستورات صوتی را می‌دهد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *