،

شایعات جدیدی از بازگشت مرد آهنین

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
شایعه جدیدی از Avengers: Secret Wars به بازگشت مرد آهنین اشاره دارد

ما سال‌ها در مورد مرد آهنی (رابرت داونی جونیور) صحبت کرده‌ایم. به‌ویژه در مورد بازگشت او به MCU علیرغم مرگ در Avengers: Endgame (انتقام‌جویان). واضح است که مارول نمی‌خواهد آن لحظه از تاریخ MCU را خراب کند، اما راه‌های دیگری برای بازگرداندن او وجود دارد.

بازگشت اجتناب‌ناپذیر مرد آهنی به داستان کلی کنونی مربوط می‌شود. ما در حماسه Multiverse هستیم. انتقام‌جویان برای برنده شدن در جنگ‌های چندجهانی به همه کمک‌هایی که می‌توانند از سراسر جهان چندگانه دریافت کنند، نیاز دارند. کانگ احتمالاً شخصیت شرور خواهد بود. البته پس از بازسازی.

با در نظر گرفتن این موضوع، بازگشت مرد آهنی در Avengers: Secret Wars (جنگ های مخفی انتقام جویان) را مسلم نمی‌دانیم. این یک شانس برای مارول است که همه مهم‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ابرقهرمان‌های MCU را دور هم جمع کند و استودیو نمی‌تواند آن شانس را هدر دهد.

مطالب مرتبط: تفاوت متاورس و مولتی‌ورس

اما این شایعه یک اسپویلر (لو دهنده) و همچنین یک شایعه بزرگ است، بنابراین اگر عاشق غافلگیری هستید، باید از آن اجتناب کنید. اگر اطلاعات دقیق باشد، این می‌تواند بزرگترین نشانه‌ای باشد که Iron Man واقعاً در شرف بازگشت به MCU است.

یکی از افشاگران برجسته مارول در روز یکشنبه توییت زیر را منتشر کرد. MyTimeToShineHello می‌گوید که هیو جکمن به مارول گفته است که برای فیلم Secret Wars بازخواهد گشت، اما به شرطی که بتواند با توبی مگوایر و رابرت داونی جونیور در فیلم تعامل داشته باشد:

هیو جکمن به مارول گفته است که برای فیلم Secret Wars بازخواهد گشت

همین است، نشت همین است. اگر دقیق باشد، فاش کننده باید به برخی منابع قدرتمند در مارول دسترسی داشته باشد. این چیزی نیست که به این راحتی نشت کند.

بازیگر ولورین در گذشته گفته بود که ایفای نقش ولورین در کنار انتقام‌جویان پیشنهاد خوبی بود که نمی‌توان از آن صرف‌نظر کرد.

جکمن در سال 2017 گفت: «انتقام‌جویان برای رد کردن بیش از حد ثابت می‌شوند.» «چون من همیشه ایده او [ولورین] را در آن پویایی، با هالک، با مرد آهنی دوست دارم، اما افراد باهوش‌تر زیادی وجود دارند. با MBA هایی که نمی‌توانند این را بفهمند [خنده]. شما هرگز نمی‌دانید. در حال حاضر، صادقانه بگویم، اگر واقعاً آنها را آنجا داشتم، احتمالاً نمی‌گفتم این آخرین مورد [درباره لوگان] است. فقط به‌نظر می‌رسد که این زمان مناسب [برای ترک شخصیت] است.»

این خیلی قبل از بازگشت او در فیلم Deadpool & Wolverine بود که در ماه جولای اکران می‌شود. همچنین، برای یادآوری، جکمن تنها تا زمانی که قوس ولورین در لوگان لو نرفته بود، با ساخت Deadpool 3 موافقت کرد. انواع مختلف به مارول اجازه می‌دهد تا ولورین را بدون تغییر داستان‌های قدیمی بازگرداند.

این که هیو جکمن بخواهد ولورینش در کنار مرد آهنی RDJ و مرد عنکبوتی مگوایر ظاهر شود، واقعاً آرزوی همه است. این اوج سه دهه داستان‌های مارول خواهد بود که از طریق فیلم‌های سونی، فاکس و MCU روایت می‌شود. همه آن داستان‌ها به لطف جهان‌های چندگانه در کنار هم قرار می‌گیرند.

هیو جکمن ولورینش در کنار مرد آهنی RDJ و مرد عنکبوتی مگوایر

جنگ‌های مخفی (Secret Wars) تنها شانس مارول برای حضور ولورین، مرد آهنی و مرد عنکبوتی مگوایر در همان صحنه‌هاست. همچنین این تنها داستانی است که در آن منطقی است که سایر قهرمانان محبوب مارول از فیلم‌های غیر MCU به آنها بپیوندند.

ما این اتفاق را در Spider-Man: No Way Home دیدیم. ما در Deadpool 3 طعم دیگری از ترکیب‌های ابرقهرمانی چندجانبه را خواهیم چشید. اما Secret Wars بسیار بزرگتر خواهد بود.

مارول می‌تواند ولورین، مرد آهنی و مرد عنکبوتی را بدون بازگرداندن جکمن، RDJ و مگوایر متحد کند. اما همه ما دوست داریم که این بازیگران در همان فیلم Avengers نقش این شخصیت‌های نمادین را بازی کنند. همچنین به شما یادآوری می‌کنم که شایعات زیادی دیده‌ایم مبنی بر اینکه مگوایر و گارفیلد نسخه‌های Spider-Man خود را در Secret Wars بازی خواهند کرد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *