،

این شرکت بازار اپلیکیشن را برای رقابت با App‌Store در آیفون راه‌اندازی کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
Setapp بازار اپلیکیشن را برای رقابت با App‌Store در آیفون راه‌اندازی کرد

در ژانویه، اپل یک بازنگری تاریخی در عرضه‌های iOS، Safari و App Store خود در اروپا راه‌اندازی کرد. این اقدام با هدف راضی کردن قانونگذاران در اتحادیه اروپا انجام شد. بزرگترین بخش این امکان این است که مشتریان بتوانند نرم‌افزار را از خارج از اپ‌استور دانلود کنند. همچنین به‌عنوان بارگذاری جانبی شناخته می‌شود. این برای اولین‌بار به‌عنوان بخشی از iOS 17.4 در دسترس قرار گرفت.

به عنوان بخشی از این، سرویس محبوب اشتراک اپلیکیشن مک سِت‌اپ (Setapp) اعلام کرده است که قصد دارد بازار اپلیکیشن خود را در iOS در اتحادیه اروپا راه‌اندازی کند. از ماه آینده، فروشگاه موبایل جدید Setapp به کاربران آیفون جایگزینی برای اپ استور ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند برنامه‌های جدید را مطابق با قانون بازارهای دیجیتال دانلود کنند.

فروشگاه موبایل Setapp در آوریل امسال برای آیفون‌ها در اتحادیه اروپا عرضه می‌شود

Setapp در حال ارائه مجموعه‌ای از برنامه‌های بهره‌وری، خلاقیت و ابزار با رتبه برتر از نسخه مک سرویس خود به iOS است. کاربران می‌توانند دسته‌هایی مانند ابزارهای کسب‌وکار، نرم‌افزار طراحی، برنامه‌های سبک زندگی و ابزارهای حرفه‌ای تخصصی را مرور کنند. برخی از برنامه‌های قابل توجهی که در حال حاضر برای مشترکین Setapp در مک در دسترس هستند عبارتند از: برنامه یادداشت برداری Ulysses، ابزار نظارت بر سیستم iStat Menus، سرویس گیرنده ایمیل Spark و مدیر گردش کار Unite.

اخبار مرتبط: 500 میلیون یورو جریمه اپل، به‌دلیل نقض قوانین ضد انحصار

نسخه بتا Setapp Mobile قرار است در ماه آوریل عرضه شود. به گفته این شرکت، توسعه‌دهندگان علاقه‌مند می‌توانند درخواست دهند تا برنامه‌های خود را در وب سایت Setapp فهرست کنند. مشترکین با پیوستن به لیست انتظار دسترسی خواهند داشت. Setapp می‌گوید که به دقت برنامه‌ها را بررسی می‌کند تا از کیفیت اطمینان حاصل کند و بهترین تجربه کاربری ممکن را ارائه دهد.

Setapp یکی از اولین فروشگاه‌های شخص ثالث خواهد بود که از قوانین جدید قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا استفاده می‌کند. از اپل می‌خواهد که سیستم‌های پرداخت جایگزین و توزیع برنامه‌ها در iOS در اروپا را مجاز کند.

در حالی که مشترکین سِت‌اپ در مک در حال حاضر می‌توانند از یک راه حل کد QR برای دسترسی به برنامه های همراه iOS استفاده کنند، بازار برنامه اختصاصی تجربه تلفن همراه را ساده می‌کند. این یک نقطه عطف مهم است زیرا Setapp به‌دنبال گسترش خدمات اشتراک خود در پلتفرم‌های بیشتری است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *