،

سونی و انتشار آپدیت نسخه9.0 برای کنسول پلی استیشن 5

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
سونی و انتشار آپدیت نسخه9.0 برای کنسول پلی استیشن 5

سونی پلی استیشن به تازگی آپدیت جدیدی را برای کنسول نسل نهمی خود پلی استیشن 5 منتشر کرد که قابلیت جالبی را برای بازیکنان این کنسول بازی به ارمغان آورده تا تجربه گیم پلی لذت بخش‌تری بدست آورند. در ادامه با این قابلیت آشنا خواهیم شد.

از یک ماه قبل نسخه بتا آپدیت 9.0 پلی استیشن 5 منتشر شد و در نهایت نسخه نهایی آن توسط سونی دردسترس تمامی کاربران پلی استیشن 5 قرار گرفت. این آپدیت روی قابلیت‌هایی چون بهبود کیفیت صوتی، شخصی سازی بهتر کاربر و ویژگی اجتماعی تعاملی بهبودیافته تمرکز دارد.

از این پس بازیکنان با آپدیت جدید می‌توانند روشنایی کلید پاور را شخصی سازی کنند. برای انجام این تنظیم باید به بخش تنظیمات سیستم کنسول خود مراجعه کنید. با رفتن به این قسمت بازیکنان شخصی سازی بیشتری خواهند داشت.

برای انجام کافیست به Settings > System > Beep & Light  و  Brightnessمراجعه کنید. در سوی دیگر باید به کنترلر دوالسنس اشاره کرد که یک کنترلر با قابلیت بازخوردلمسی حرفه‌ای محسوب می‌شود. به لطف آپدیت جدید قابلیت‌های صوتی پیشرفته‌ای را روی این کنترلر می‌توان مشاهده کرد.

سونی سعی کرده با بروزرسانی جدید کاری کند کیفیت صدا بلندگو کنترلر بیشتر شده تا تجربه کاربری را بهبود بخشد. همچنین سونی با کمک هوش مصنوعی سعی کرده نویز میکروفون کنترلر دوالسنس را کاهش دهد.

با قابلیت جدید Party و Share Screen، تعاملات اجتماعی بازیکنان بهبود پیدا خواهد کرد. اکنون بازیکنان این امکان را دارند در حین بازی‌ خود با دوستان ارسال شکلک و تعاملات بیشتری داشته باشند تا حس گیم پلی دوستانه بهتری ارائه شود.

این شرکت همچنین بروزرسانی را برای نرم افزار دوالسنس اج، دوالسنس، پلی استیشن وی آر 2 و کنترلرهای سنس ارائه کرده تا کاربران تجربه بهتری کسب کنند. در نهایت باید بیان داشت که سونی پیام‌ها و خوانایی را در صفحه‌های خاص بدون جزئیات بیشتر بهبود بخشید.

اگر دارای کنسول پلی استیشن 5 هستید، بهتر است هر چه سریع‌تر کنسول بازی نسل نهمی خود را آپدیت کرده تا تمامی این ویژگی‌ها به دستگاه شما افزوده شود و تجربه بهتری کسب کنید. مشخص نیست آیا پلی استیشن 4 هم آپدیت دریافت خواهد کرد یا خیر.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *