گوشی فانتوم آلتیمیت رول شونده تکنو به نمایش درآمد

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
گوشی Phantom Ultimate یک مدل خاص است که به واقعیت تبدیل شد.

به جرات می‌توان شرکت تکنو را یکی از برندهای مطرح تولیدکننده گوشی هوشمند دانست که هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود را معرفی و عرضه می‌کند. در نمایشگاه MWC 2024 این شرکت محصولات متعددی برای رونمایی داشت و یکی از آنها گوشی رول شدنی فانتوم آلتیمیت بود.

سری گوشی‌های فانتوم تکنو عمدتا پرچمدار و منحصربفرد هستند و این محصول تازه معرفی شده نیز عمدتا یک کانسپت نیست و بزودی باید شاهد عرضه آن باشیم.  این شرکت چشم اندازش را برای آینده در MWC 2024 به نمایش گذاشت و گوشی Phantom Ultimate یک مدل خاص است که به واقعیت تبدیل شد.   

این گوشی با اشاره انگشت بلند یا کوتاه می‌شود. یک نمایشگر 6.55 اینچی به یک نمایشگر 7.11 اینچی تبدیل شده و می‌تواند تجربه کاربری لذت بخشی را رقم زند. گفتنی است که افراد با فشردن یک دکمه، دستگاهی با نمایشگر بزرگ خواهند داشت که تماشا فیلم و انجام بازی را لذت بخش می‌سازد. برای تبدیل نمایشگر 6 اینچی به 7 اینچی تنها 3 ثانیه زمان نیاز دارید و چندان وقت گیر نیست.

نکته جالب این دستگاه وجود نمایشگر دومی است که در عقب دستگاه جای گرفت. این نمایشگر همان صفحه نمایش اصلی بوده که در هم پیچیده می‌شود. بنابراین افراد نیاز به نمایشگر ثانیه ندارند و دیگر قرار نیست صفحه نمایش جداگانه داشته باشد.

با خلق گوشی‌های تاشو، توسعه دهندگان نیز باید به دنبال توسعه اپ و برنامه‌هایی باشند که مناسب این نوع تلفن‌های هوشمند است.  کاربری و برنامه‌های آن‌ها با بزرگ شدن یا کوچک شدن فانتوم آلتیمیت بدون هیچ زحمتی سازگار می‌شوند و بدون در نظر گرفتن سایز صفحه، تجربه کاربری روان را رقم خواهد زد.

گوشی Phantom Ultimate یک مدل در حال توسعه بوده و باید منتظر ماند تا نسخه نهایی آن عرضه شود. اکنون شاهد دو مدل گوشی تاشو موفق از تکنو به نام‌های  Phantom V Fold و V Flip هستیم که توانستند موردتوجه قرار گیرد.

این شرکت همیشه در تلاش بوده مدل‌های متنوعی ارائه دهد تا بتواند نیاز مخاطب را برآورده سازد. این شرکت نمایشگر بدون حاشیه تاشویی را ساخته و به دنبال ارائه محصولی منعطف و خاص است.  

سال گذشته این شرکت گوشی را معرفی کرد که قسمت عقب آن رنگ قابل تغییری داشت و بسیار موردتوجه قرار گرفت. به نوعی این برند ایده‌های جالبی در سر دارد و عملی می‌کند.

در سوی دیگر باید به گوشی پروژکتوری تکنو پاکت گو اشاره کنیم یا اینکه به تکنو داینامیک 1 بپردازیم با نمایشگر شفاف. اگر بخواهیم به محصولات خاص تکنو اشاره کنیم مدل بسیار است تا نام برد.

این برند همیشه مدل‌هایی ارائه داده  که مشخصات کلیدی قابل توجه و طراحی خاصی داشتند. بنابراین همچنان ادامه داشته و قرار نیست به انتها برسد. یک بازیگر موثر در صنعت تلفن هوشمند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *