این گوشی موبایل برای بدترین فردی که میشناسید ساخته شده است

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
نوبیا از برندهای فعال در MWC 2024

 یکی از برندهای فعال در MWC 2024 امسال زیربرند شرکت زد تی ای یعنی نوبیا بود که محصولات مختلفی برای معرفی داشت.Tیکی از دستگاه‌های معرفی شده توسط این کمپانی گوشی نوبیا موزیک بوده که از طراحی منحصربفرد و مشخصات کلیدی ساده برخوردار است.

این گوشی هوشمند برای افرادی بوده که علاقمند به موسیقی هستند و نیاز به دستگاهی دارند که بتواند نیاز آنها را در این زمینه برآورده سازد. کمپانی از طریق ویژگی‌های کسل‌کننده و خسته‌کننده مانند پشتیبانی پیشرفته کدک صوتی یا ویژگی‌های داخلی DAC به آن‌جا نرسیده است.

در مقابل، گوشی  از رویکرد brute force بهره می‌برد و نوبیا ادعا کرده بلندگوهای آن 600 درصد بلندتر از گوشی‌های اندرویدی ساده است.

یک بلندگوی عقب بزرگ وجود دارد که شبیه به یک دیسک گرامافون است. این اسپیکر با ماژول دوربین در یک بخش قرار دارند. یک لوگو قرمز بزرگ عقب دستگاه تعبیه شده که DTS X روی آن حک شده است.

نوبیا از باتری 5000 میلی آمپرساعتی بهره می برد

این گوشی از «افکت‌های نور تنفسی مختلف برای سرگرمی موسیقی بیشتر» پشتیبانی کرده تا تجربه صوتی لذت بخشی را فراهم سازد.  نوبیا همچنین در این مدل از «الگوریتم صدای شدید هوش مصنوعی» بهره گرفته که به بلندگو عقب کمک کرده صدایی باکیفیت را ارائه دهد. 

کیفیت صدایی که این گوشی ارائه می‌دهد در کمتر تلفن هوشمندی شاهد خواهید بود. قدرت صوتی آن در سطحی بالا بوده که نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند. نوبیا موزیک همانطور که نام آن مشخص است، برای دوستداران موسیقی تدارک دیده شده و صدایی را ارائه می‌دهد که کمتر گوشی توانایی آن را دارد.

در غرفه نوبیا محصولات شگفت انگیزی قرار داشته و نوبیا موزیک نیز یکی از آنها بود که تماشایی به نظر می‌رسید. یکی دیگر از نقاط قوت دستگاه داشتن دو جک هدفون است و می‌توانید همزمان دو دستگاه هدفون را به این گوشی متصل کنید و لذت ببرید.

تاکنون گوشی با دو جک هدفون عرضه نشد و نوبیا با محصول خود توانسته یک گزینه برجسته را ارائه دهد. نوبیا اشاره مشخصی به سخت افزار این گوشی نداشت اما بیان کرد که از باتری 5000 میلی آمپرساعتی بهره می برد و با قیمت تنها 149 دلار عرضه می‌شود.

بنابراین نباید انتظار سخت افزار قدرتمند و رده بالا را جز یک اسپیکر قوی داشته باشید. این شرکت سعی کرده محصولی ارائه دهد تا علاقمندان به موسیقی با هزینه کم آن را تهیه کرده و گوشی داشته باشند که از نظر کیفیت صدا نیاز آنها را برآورده می‌سازد.

انتظار داریم بزودی مدل‌های بیشتری از نوبیا شاهد باشیم که ویژگی‌هایی بزرگی ارائه داده و در نوع خود قابل توجه هستند. شایان ذکر بوده نوبیا محصولات خاص دیگری هم ارائه دهد تا بتواند نظر علاقمندان به موسیقی را جلب کند.

مشخص نیست این مدل در کدام بازارها عرضه خواهد شد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *