Threads یکی دیگر از ویژگی‌های X را تقلید کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
کپی برداری نردز از X

Threads، برنامه متعلق به متا که برای مقابله با X (توئیتر سابق) راه‌اندازی شد و در یک روز راه‌اندازی در دهه گذشته به پر دانلودترین برنامه غیربازی تبدیل شد، در تلاش است تا کاربران فعال را روی پلتفرم نگه دارد. این شرکت برای حفظ پایگاه کاربران خود، روی ویژگی‌های مختلفی کار می‌کند که شبیه به پلتفرم متعلق به ایلان ماسک است. Threads در حال کار بر روی ویژگی دیگری است که به طور تصادفی توسط یکی از کارمندانش فاش شده است.

یکی از کاربران Threads یک اسکرین شات منتشر کرده است که نشان می‌دهد پلتفرم رسانه اجتماعی متعلق به متا در حال کار بر روی «موضوعات پرطرفدار» (trending topics) است، ویژگی شبیه به «آنچه در حال رخ دادن» (What’s happening) X است.

این کاربر نوشت: «اوه من فکر می‌کنم که ویژگی «موضوعات پرطرفدار» به‌تازگی در جدول زمانی لو رفته است. او افزود که «یکی از مهندسان و کارمندان شاغل در متا» به‌طور تصادفی یک اسکرین شات را منتشر کرد که قرار بود خصوصی باشد».
شایان ذکر است، کارمندان متا یک فید ویژه دارند که در آن می‌توانند مواردی را فقط برای دیدن سایر کارمندان پست کنند. ممکن است مهندس Threads «بازخورد خود را در مورد ویژگی موضوعات پرطرفدار به اشتراک بگذارد و به اشتباه آن را در جدول زمانی عمومی پست کرده باشد.»

اسکرین شات یک نوار جستجو و زیر آن موضوعاتی را نشان می‌دهد که در پلتفرم پرطرفدار هستند. این ویژگی همچنین نشان می‌دهد که چند تردز در یک عنوان خاص در پلتفرم پست شده است. این مشابه چیزی است که در X دیده می‌شود.
در بخش «چه اتفاقی می‌افتد» (What’s happening) کاربران می‌توانند موضوعات پرطرفدار و تعداد پست‌هایی که در این زمینه در پلتفرم پست شده است را ببینند.

سایر ویژگی‌های Threads

در گذشته هم Threads دارای ویژگی‌هایی بود که از X قرض گرفته بود. به‌عنوان مثال، فید Following و For You، که به کاربران Threads اجازه می‌دهد تا از دو طریق پست‌های نمایه‌های دیگر را در فیدهای خود مشاهده کنند.
ویژگی دیگر ترجمه‌ها است که در آن پست‌های Threads در فید به‌طور خودکار بر اساس زبانی که به آن نوشته شده‌اند و تنظیمات زبان شخصی که آن را مشاهده می‌کند ترجمه می‌شوند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری