،

اکنون می‌توانید Galaxy AI را از طریق برنامه Try Galaxy در «تمام دستگاه‌های اندروید» امتحان کنید

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
راه اندازی ترای گلکسی (Try Galaxy) در تمام گوشی‌های اندرویدی

سامسونگ پیشرفت‌های قابل توجهی در برنامه Try Galaxy خود ایجاد کرده است. طبق پست وبلاگ، این برنامه به کاربران اندروید این فرصت را می‌دهد تا ویژگی‌های هوش مصنوعی را در دستگاه‌های خود تجربه کنند. اپلیکیشن به‌روز شده اکنون رابط کاربری سری گلکسی اس 24 سامسونگ را که اوایل سال جاری عرضه شد، شبیه‌سازی می‌کند.

این اپلیکیشن، برنامه شبیه‌سازی برای تجربه One UI 6.1 سامسونگ است.

سامسونگ می‌گوید کاربران می‌توانند از طریق آموزش‌های تعاملی و ویدیوهای نمایشی که به‌عنوان ویجت‌ها در صفحه اصلی مجازی نمایش داده می‌شوند، درباره پنج ویژگی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی موجود در گلکسی اس ۲۴ بیاموزند و امتحان کنند. این ویژگی‌ها عبارتند از Live Translate برای ارتباط، Note Assist برای خلاصه، Circle to Search با Google برای جستجوی بصری هر چیزی.

برنامه Try Galaxy سامسونگ در تمام دستگاه‌های اندرویدی موجود است

به گفته سامسونگ، Live Translate ترجمه همزمان مکالمات و متن بین دو طرف که به زبان‌های مختلف صحبت می‌کنند را امکان‌پذیر می‌کند. Note Assist از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل یادداشت‌های طولانی استفاده می‌کند و به‌طور خودکار نقاط کلیدی را برای بررسی سریع بولد یا برجسته می‌کند. Chat Assist تضمین می‌کند که پیام‌ها لحن مناسبی دارند، چه برای مکالمات کاری یا شخصی.

اخبار مرتبط: امکان تجربه GALAXY AI سامسونگ

Photo Assist راه‌های جدیدی را برای بهبود عکس‌ها با استفاده از هوش مصنوعی مولد معرفی می‌کند. مواردی مانند تغییر اندازه یا حذف اشیاء و حذف بازتاب‌های ناخواسته. Circle to Search بر اساس قابلیت‌های Google است. این امکان را به کاربران می‌دهد تا به‌صورت بصری هر چیزی را روی صفحه گوشی با حرکت دایره‌ای بدون خروج از برنامه جستجو کنند.

برنامه Try Galaxy علاوه بر برجسته کردن این ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی، نگاهی به سیستم دوربین گلکسی S24 ارائه می‌کند. ویدئوهای نمایشی گرفته شده از دید عکاس، ویژگی‌های جدید را به نمایش می‌گذارند. سامسونگ زوم Nightography را برای عکس‌های باکیفیت از راه دور در تاریکی، تثبیت‌کننده Super Steady برای ویدیوهای اکشن و حالت پرتره پیشرفته برای سلفی‌ها و پرتره‌ها ارائه می‌کند.

سامسونگ نوشت: «برنامه Try Galaxy که قبلاً برای کاربران iOS طراحی شده بود، اکنون برای اولین بار در همه دستگاه‌های اندرویدی از جمله مدل‌های Galaxy در دسترس است. این بدان معناست که کاربران بیشتری می‌توانند جدیدترین ویژگی‌های سری Galaxy S24 و One UI 6.1 را کشف کنند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *