توییتر دکمه «توییت» را با «X» جایگزین می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
دکمه «تویت» جایگزین «X» logmedia

از زمانی که ایلان ماسک در ماه اکتبر مسئولیت این پلتفرم را بر عهده گرفت، تغییرات مختلفی را در این پلتفرم اعمال کرده است. در طول چند ماه گذشته، توییتر دستخوش تحولات مهمی شده است. ماسک مدل اشتراک توییتر را معرفی کرد، محدودیت‌های متعددی را اعمال کرد و اکنون در حال اصلاح کامل پلتفرم است، زیرا چشم‌انداز خود را برای «تویتر 2.0» اعلام کرد. سال گذشته، این میلیاردر تمایل خود را برای تبدیل این پلتفرم به یک برنامه همه‌کاره شبیه به وی‌چت چین ابراز کرد و کاربران را قادر به پرداخت، پیام‌رسانی و دسترسی به طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های این پلتفرم کرد.
با همین تفکر، ماسک اخیراً توییتر را به «X» تغییر نام داد. کاربران توییتر اکنون لوگوی جدید X را روی پلتفرم می‌بینند. در کنار این، اپلیکیشن اندروید توییتر هم اکنون لوگوی جدید X را دریافت کرده است. اگر کاربران «تویتر» را در فروشگاه Google Play جستجو کنند، این پلتفرم اکنون نتایج «X» را نشان می‌دهد. علاوه بر این، توضیحات برنامه برای منعکس کننده این تغییر به روز شده است. اکنون در توضیحات آمده است: «اخبار فوری، سرگرمی، ورزش، سیاست و همه چیز در این میان! برنامه X میدان شهر دیجیتال قابل اعتماد برای همه است».

دکمه توییت با «پست» جایگزین می‌شود

اکنون به‌نظر می‌رسد که توییتر پس از تغییر نام تجاری خود شاهد یک تغییر اساسی دیگر باشد. به گفته برخی از کاربران توییتر، پلتفرم شبکه اجتماعی در حال کار بر روی جایگزینی دکمه معروف توییت است.
اوایل امروز، برخی از کاربران توییتر متوجه شدند که دکمه توییت در وب با دکمه «پست» جایگزین شده است. با این وجود، این تغییر کوتاه مدت بود و شرکت در نهایت به تنظیمات اولیه بازگشت. با این حال، گمانه زنی‌ها حاکی از آن است که این تغییر ممکن است به زودی به حرف نمادین X تغییر داده شود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری