،

رونمایی از پیکسل 9 گوگل: نسل جدید پرچمداران عکاسی با تصاویری واقعی!

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
رونمایی از پیکسل 9 گوگل: نسل جدید پرچمداران عکاسی با تصاویری واقعی!

شرکت گوگل هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های پرچمدار سری پیکسل را معرفی و عرضه می‌کند. البته رویداد آن همیشه در پاییز و ماه اکتبر برگزار می‌شود. برای سال 2024 نیز انتظار داریم رویداد در اکتبر برگزار شود و برخلاف سال‌های گذشته امسال چندین مدل پیکسل 9 در کار است.

سال 2024 چهار مدل پیکسل 9 گوگل شامل مدل استاندارد، پرو، پرو ایکس ال و فولد می‌شود. در واقع گوگل قصد دارد مدل تاشو خود را هم به سری پیکسل ملحق سازد. به تازگی رسانه روسی Rozetked تصویری از سه گانه پیکسل 9 را در مدل پرو، استاندارد و پرو ایکس ال منتشر شده که خبر از طراحی شبیه هم می‌دهد.

در تصویر زنده ما شاهد نوار دوربین عقب بیضی شکل در پیکسل 9 گوگل هستیم، که برای مدل‌های پرو سه حسگر دوربین دارد و برای مدل ساده دو حسگر دوربین. همچنین فلاش LED هم در کنار حسگرها قابل مشاهده است. گذشته از آن مدل‌های پرو دارای بدنه عقب مات و فریم براق هستند و مدل ساده فریم مات و بدنه براق دارد.

همه این مدل‌ها دارای صفحه نمایش امولد با نرخ نوسازی 120 هرتز خواهند بود. در حالی که مدل ساده پیکربندی حافظه رم و داخلی 12 گیگ و 128 گیگ دارد، مدل‌های پرو با پیکربندی 16 گیگ رم و 128 گیگ حافظه داخلی عرضه می‌شوند. در بخش نمایشگر مدل ساده پنل 6.24 اینچی دارد اما دو مدل پرو از نمایشگر 6.24 و 6.7 اینچی برخوردارند.

پردازنده هر سه مدل تنسور نسل چهارم گوگل است. گفته شده دو گوشی پیکسل 9 و 9 پرو سایز یکسانی دارند اما در بخش پیکربندی و دوربین تفاوتی بین آنها وجود دارد. در حالی که دوگانه پرو سه حسگر دوربین 50 مگاپیکسل عقب دارند، اما مدل ساده دو حسگر 50 مگاپیکسلی را همراهی خواهد کرد.

گذشته از آن، این نشریه ادعا کرده که امسال سری پیکسل چهار مدل پیکسل 9، پیکسل 9 پرو، پیکسل 9 پرو XL و پیکسل 9 فولد خواهد داشت و همگی در یک زمان رونمایی و عرضه می‌شوند. بنابراین نباید برای معرفی محصول تاشو جدید گوگل منتظر رویداد جداگانه‌ای بود زیرا قرار است به سری پیکسل هر ساله بپیوندد.

ناگفته نماند همگی با سیستم عامل اندروید 15 عرضه خواهند شد. اطلاعات بیشتری در دست نیست و باید منتظر ماند تا شرکت گوگل با معرفی گوشی‌های خود به شایعات پایان دهد. شایعاتی که همیشه در جریان هستند و هنوز توسط برند سازنده تایید یا تکذیب نشدند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *