مدیرعامل X تایید کرد که ویژگی تماس تصویری به‌ توییتر اضافه می‌شود

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تماس تصویری در X

لیندا یاکارینو، مدیر عامل X (که قبلاً با نام توییتر شناخته می‌شد) رسماً تأیید کرد که قابلیت چت تصویری به زودی به این پلتفرم معرفی خواهد شد. در طی مصاحبه ای با سارا آیزن از CNBC، یاکارینو اشاره کرد که کاربران به زودی این امکان را خواهند داشت که بدون نیاز به اشتراک گذاری شماره تلفن خود در تماس های چت تصویری شرکت کنند. این حرکت در راستای دیدگاه Yaccarino و Musk مبنی بر تبدیل X به یک برنامه جامع است که شامل ویژگی‌‌‌هایی مانند محتوای ویدیویی گسترده، خدمات پرداخت و اشتراک برای سازندگان است.

این اعلامیه پس از پستی توسط آندریا کانوی طراح X در اوایل هفته منتشر شد. او نوشت: «همین الان با کسی در X تماس گرفتم»، همراه با چهار ایموجی سر در حال انفجار. در حالی که در پست اولیه به صراحت مشخص نشده بود که تماس صوتی یا تصویری بوده است، اکنون مشخص شده است که او به تماس‌های ویدیویی اشاره کرده است.

هنوز مشخص نیست که ویژگی تماس ویدیویی X در بازاری که قبلاً با گزینه‌های چت ویدیویی مانند زوم، تیم‌های مایکروسافت، Google Meet و Apple FaceTime اشباع شده است، برجسته می‌شود یا خیر. با این حال، ماسک و یاکارینو X را چیزی فراتر از یک پلتفرم رسانه اجتماعی می‌دانند. آن‌ها در تلاش هستند تا آن را به یک مرکز دیجیتال بلادرنگ برای اشکال مختلف رسانه‌ها، ارتباطات و تراکنش‌های مالی تغییر دهند.

Yaccarino بر نقش مرکزی تعاملات سریع در برند پلتفرم X مجدداً  تأکید کرد. او خاطرنشان کرد: «در قلب نام تجاری X، ما باید ذهن خود را باز نگه‌‌داریم که در حال تبدیل شدن به این میدان شهر جهانی است که با بیان آزاد، جایی که مردم در زمان واقعی جمع می‌شوند، تقویت می‌شود. و من می‌خواهم برای لحظه‌ای روی آن توقف کنم، زیرا «در لحظه بودن» چیزی است که در مورد سرزندگی X و نحوه تعامل مردم با آن مهم‌تر است. و اکنون همه اینها در یک رابط یکپارچه است».

تاخت و تاز اولیه X به قلمرو جدید با معرفی محتوای ویدیویی طولانی آغاز شد. در ماه مه، این شرکت یک ویژگی آبی توییتر را معرفی کرد که به مشترکین اجازه می‌دهد ویدیوهای تا دو ساعت را آپلود کنند. شایان ذکر است که اپل از این ویژگی برای نمایش سریال «Silo» خود با اشتراک‌گذاری کل قسمت اول روی پلتفرم استفاده کرد. X همچنین اخیراً شروع به پرداخت غرامت به سازندگان محتوا کرده است که دنبال کنندگان قابل توجهی دارند و یکی از کاربران ادعا می‌کند که 24.000 دلار دریافت کرده است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *