،

مدیر اینستاگرام: نسخه وب Threads هم‌اکنون در سطح جهانی فعال است

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تردز-لاگ-مدیا.

Threads متا، رقیبی برای پیشی گرفتن از X به عنوان پلتفرم پیشرو برای افراد مشهور، شرکت‌ها و دولت‌ها، اکنون در وب در دسترس است زیرا به دنبال احیای راه‌اندازیِ بی‌نظیر خود در روزهای اول است.

نسخه وب Threads به عنوان کلیدی برای جذب افراد حرفه‌ای و انواع رسانه‌هایی که فعال‌ترین کاربران رسانه‌های اجتماعی هستند و عمدتاً از رایانه‌های خود در طول ساعات کاری پست می‌کنند، دیده می‌شود.

آدام موسری، مدیر اینستاگرام، که همچنین رهبری Threads را نیز بر عهده دارد، روز پنجشنبه در پستی نوشت: «Threads.net اکنون برای همه فعال است. نظر خود را با ما در میان بگذارید.»

تا پیش از این، Threads فقط به‌عنوان یک برنامه تلفن همراه در آیفون و تلفن‌های اندرویدی قابل دسترس بود.

یکی از سخنگویان این تیم گفت: «Threads سخت کار می‌کند تا آمار کاربران این تجربه را با موبایل برابر کند و در هفته‌های آینده عملکردهایی با کارایی به تجربه کاربر وب اضافه خواهد کرد».

رقیب توییتر (که اکنون X نامیده می‌شود) در اوایل ژوئیه توسط متا که بیش از یک میلیارد کاربر اینستاگرام خود را برای دانلود این برنامه دعوت کرد، به سرعت منتشر شد.

رکورد بیشترین دانلود در کوتاه‌ترین زمان

این به Threads کمک کرد تا رکورد سریع‌ترین دانلود برنامه را بشکند. رکورد قبلی در اختیار ChatGPT بود که متعلق به هوش مصنوعی است.

اما هیجان اولیه دوام نیاورد، زیرا استفاده توسط کاربران اولیه از آن زمان به طور پیوسته کاهش یافت و کاربران خواستار نسخه وب اپلیکیشن و دیگر ترفندها شدند.

بسیاری از افراد مشهوری که دسترسی اولیه ممتاز به Threads داشتند – مانند جنیفر لوپز یا ستاره فوتبال آمریکایی تام بردی – تا کنون به ندرت پست گذاشته‌اند.

وضعیت X بعنوان رقیب بزرگ

X، متعلق به ایلان ماسک، همچنان به‌عنوان پلتفرمی برای اظهار نظرها، تحلیل‌ها و اخبار تسلط دارد، اما هرج و مرج در این پلتفرم از زمانی که مالک تسلا مسئولیت آن را بر عهده گرفت، موفقیت آن‌را از بین برده و کاربران را به دنبال جایگزین‌ها فرستاد.

یکی از معیارهای کاربری، توسط شرکت Similarweb، نشان داد که کاربران فعال روزانه در نسخه اندروید Threads از اوج 49.3 میلیون نفر به 10.3 میلیون کاهش یافته است.

در هفته ای که Threads در اوایل ماه گذشته راه اندازی شد، مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا هشدار داد که این برنامه «به زمان نیاز دارد تا تثبیت شود، اما زمانی که آن را ثابت کنیم، روی رشد جامعه تمرکز خواهیم کرد.»

Threads در اروپا در دسترس نیست زیرا شرکت مادر Meta مطمئن نیست که چگونه قوانین حفظ حریم خصوصی داده اتحادیه اروپا را دنبال کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *