واتس‌اپ قابلیت حفظ حریم خصوصی شماره تلفن را برای اعضای گروه ارائه می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ویژگی حریم خصوصی شماره تلفن برای اعضای گروه

واتس اپ سال گذشته ویژگی جدید Communities را روی این پلتفرم معرفی کرد. واتس‌اپ از زمان راه‌اندازی خود ویژگی‌های مختلفی را برای بهبود کانال‌ها و گروه‌ها معرفی کرده است. اخیراً، پلتفرم متعلق به متا یک رابط کاربری جدید برای تب جوامع ارائه کرده است. اکنون، واتس‌اپ شروع به ارائه یک ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی شماره تلفن برای اعضای انجمن کرده است. این ویژگی برای کاربران اندروید و iOS هر دو در دسترس است.

ویژگی این قابلیت چیست

ویژگی جدید حریم خصوصی شماره تلفن یک لایه اضافی از حریم خصوصی را به ویژگی انجمن‌ها در واتس‌اپ اضافه می‌کند. این ویژگی تضمین می‌کند که شماره تلفن شما همیشه از سایر اعضای جمع پنهان است.

«در حقیقت، زمانی که به یک انجمن می‌پیوندید، فهرست شرکت‌کنندگان در انجمن از قبل در گروه اعلام‌های انجمن پنهان است، اما کاربران نمی‌توانند از طریق واکنش‌های پیامی با گروه اعلان‌های انجمن ارتباط برقرار کنند، زیرا این عمل شماره تلفن آن‌ها را نشان می‌دهد. به لطف این ویژگی، در این گزارش آمده است: شماره تلفن حتی در صورت افزودن واکنش به پیام مخفی می‌ماند.
با اجرای این ویژگی، به کاربران هشدار داده می‌شود که شماره تلفن آن‌ها فقط برای مدیران انجمن و افرادی که آن‌ها را به عنوان مخاطب ذخیره کرده‌اند قابل مشاهده است. این عملکرد تضمین می‌کند که شماره تلفن شما پنهان می‌ماند و از مشاهده جزئیات کامل تماس شما توسط سایر شرکت‌کنندگان در مکالمه جلوگیری می‌کند.
با وجود این ویژگی، کاربران ویژگی انجمن واتس‌اپ می‌توانند در عین ناشناس بودن کامل با گروه و انجمن تعامل داشته باشند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *