،

کاربران وب واتس‌اپ به زودی می‌توانند با شماره‌های ناشناس چت کنند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
امکان چت با شماره ذخیده نشده در واتس اپ

اخیراً گزارش شده است که واتس‌اپ در حال کار بر روی ویژگی است که به کاربران امکان می‌دهد چت‌های قفل شده خود را مخفی کنند. اکنون گزارش جدیدی به‌صورت آنلاین منتشر شده است که یکی دیگر از ویژگی‌های آینده واتس‌اپ را فاش می‌کند.
همانطور که توسط WABetaInfo گزارش شده است، برنامه پیام‌رسان متعلق به متا در حال ارائه یک ویژگی جدید برای آزمایش کنندگان بتا دسکتاپ خود است. طبق گزارش‌ها، واتس‌اپ این قابلیت را برای باز کردن چت‌ها با شماره تلفن‌های ناشناخته برای کاربران ویندوز دسکتاپ ارائه می‌کند.

بر اساس این گزارش، واتس‌اپ صفحه جدیدی را معرفی کرد که در آن امکان وارد کردن شماره تلفن وجود دارد تا بتوانید به‌سرعت با فردی که در مخاطبین شما نیست، چت کنید.

این ویژگی چگونه کار می کند؟

اگر می‌خواهید بررسی کنید که آیا این ویژگی در حساب واتس‌اپ شما موجود است یا خیر، کافی است صفحه «چت جدید» را باز کنید و باید یک نقطه ورودی جدید به نام «شماره تلفن» پیدا کنید. توجه به این نکته مهم است که می‌توانید با وارد کردن شماره تلفن‌ها در نوار جستجو در صفحه «چت جدید» به جستجوی آن‌ها ادامه دهید، و این قبلاً در به‌روزرسانی قبلی اجرا شده بود.

در این گزارش آمده است: «این ویژگی یک گام مهم به جلو در ارائه گزینه‌ای قابل دسترس برای کاربران برای شروع سریع مکالمه با مخاطبین ناشناس است، زیرا نیاز به شلوغ کردن دفترچه آدرس شما با شماره‌های تلفن تأیید نشده یا موقت را از بین می‌برد».

کاربران واتس‌اپ به‌زودی می‌توانند چت‌های قفل شده را مخفی کنند

در همین حال، واتس اپ در حال کار بر روی قابلیتی است که به کاربران امکان می‌دهد چت های قفل شده خود را مخفی کنند. طبق یک گزارش آنلاین، واتس‌اپ در حال توسعه یک گزینه جدید است که به کاربران امکان می‌دهد چت های قفل شده خود را مخفی کنند. در حال حاضر، هر زمان که یک مکالمه محافظت شده وجود داشته باشد، نقطه ورود برای دسترسی به چت‌های قفل شده همیشه در لیست چت قابل مشاهده است و به‌طور بالقوه به هر کسی که به تلفن دسترسی دارد اجازه می‌دهد تا وجود بحث‌های قفل شده را تشخیص دهد. با فعال بودن این ویژگی، کاربران می‌توانند با وارد کردن یک کد مخفی در نوار جستجو، نقطه ورود را مخفی کرده و لیست چت‌های قفل شده را آشکار کنند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *