،

برنامه Paint ویندوز 11 اکنون می‌تواند پس‌زمینه تصاویر را حذف کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
حذف پس زمینه عکس با Paint

مایکروسافت نسخه جدیدی از برنامه Paint را روی بیلدهای Windows 11 Insider عرضه کرده است. این غول فناوری این قابلیت را در وبلاگ خود اعلام کرده است. آخرین نسخه Paint با ابزاری ارائه می‌شود که می‌تواند پس زمینه هر تصویر را با کلیک یک دکمه حذف کند. این نسخه در حال حاضر برای Windows 11 Insiders در کانال‌های Dev و Canary در حال انتشار است. پس از نصب این به‌روزرسانی، کاربران بتا می‌توانند یک دکمه جدید «حذف پس‌زمینه» را در بخش «تصویر» نوار ابزار پیدا کنند. این ابزار قادر خواهد بود سوژه را در تصویر تشخیص دهد یا کاربران می‌توانند با استفاده از ابزار انتخاب ناحیه‌ای را که می‌خواهند، انتخاب و حذف کنند.

دسترسی به ابزار حذف پس‌زمینه رنگ

ویژگی حذف پس‌زمینه در Paint نسخه 11.2306.30.0 و بالاتر در دسترس خواهد بود. این نسخه فقط برای Windows Insiders در دسترس است و انتظار می‌رود در روزهای آینده برای کاربران نهایی نیز عرضه شود.

این ابزار چگونه کار خواهد کرد

برای استفاده از این ابزار، کاربران ویندوز 11 باید محتوا را روی بوم برنامه Paint قرار داده یا وارد کنند و روی دکمه حذف پس‌زمینه (remove background) جدید اضافه شده در نوار ابزار کلیک کنند تا پس‌زمینه کل تصویر حذف شود. کاربران همچنین می‌توانند از انتخاب مستطیل برای تعیین ناحیه‌ای که می‌خواهند پس زمینه را در آن حذف کنند، استفاده کنند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *