X به زودی به کاربران اجازه می‌دهد تا پست‌ها را در پروفایل‌ مرتب کنند. معنی آن چیست؟

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ویژگی جدید X - لاگ مدیا

چند هفته پیش، پرنده توییتر از قفس خارج شد و آرام گرفت. پس از تغییر نام برنامه به X، با بیان اینکه تغییر نام برای نشان دادن مسیر جدید شرکت ضروری است، شرکت متعلق به ایلان ماسک در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد پست‌ها را در پروفایل افراد مرتب کنند.
در یک اسکرین‌شات به اشتراک گذاشته شده توسط آندریا کانوی، طراح X، گفت که این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد پست‌ها را بر اساس «جدیدترین»، «بیشترین دوست‌داشتنی» یا «بیشترین توجه» مرتب کنند(Sort). ماسک در پاسخ به این توییت گفت: «این عالی خواهد بود». با این حال، کانوی مشخص نکرد که این ویژگی چه زمانی به صورت عمومی عرضه می‌شود، یا اینکه آیا فقط برای مشترکین X Premium قابل دسترسی خواهد بود یا خیر.

با توجه به اسکرین‌شات به اشتراک گذاشته شده توسط کانوی، ویژگی «مرتب‌سازی پست‌ها بر اساس دلخواه» به کاربران اجازه می‌دهد تا پست‌هایی را که جدیدترین، بیشترین لایک و بیشترین توجه به آن‌ها شده را سفارشی کنند.
چندین کاربر نظرات خود را در مورد پست کانوی به اشتراک گذاشتند.

X به کاربران Premium اجازه می‌دهد علامت چک را پنهان کنند

هفته گذشته، X اعلام کرد که مشترکین پولی می‌توانند انتخاب کنند که چک مارک‌های خود را در حساب‌ها پنهان کنند. در حالی که علامت چک در نمایه‌ها و پست‌های کاربران پنهان می‌شود، این علامت هنوز ممکن است در برخی مکان‌ها ظاهر شود و برخی از ویژگی‌ها همچنان می‌توانند نشان دهند که آن‌ها اشتراک فعالی دارند. برخی از ویژگی‌ها ممکن است در حالی که علامت چک پنهان است، در دسترس نباشند. این شرکت افزود: «ما به توسعه این ویژگی ادامه خواهیم داد تا آن را برای شما بهتر کنیم.» کاربران می‌توانند به گزینه پنهان کردن علامت چک از بخش «سفارشی‌سازی پروفایل» در تنظیمات حساب دسترسی داشته باشند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *