،

یوتیوب «دو-سه جین» امکانات جدید اضافه می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ده ها ویزگی جدید برای یوتیوب

با ادامه ظاهر تازه سال گذشته، یوتیوب اعلام کرده است که ده‌ها ویژگی جدید و به‌روز رسانی طراحی را برای کمک به کاربران برای استفاده بیشتر از پلتفرم استریم متعلق به گوگل ارائه می‌کند. این تغییرات طی هفته‌های آینده به تدریج برای کاربران ما در سراسر جهان اعمال می‌شود. در اینجا تعداد معدودی از آن‌ها را برای شما آورده‌ایم:

کنترل‌های صوتی جدید

یوتیوب کنترل صوتی بهتری را بر روی دستگاه‌های تلفن همراه با «صدای پایدار» ارائه می‌دهد. این ویژگی که برای کاربران در سراسر جهان عرضه می‌شود، به‌طور خودکار روشن می‌شود تا تفاوت‌های ناخوشایند در حجم کاهش یابد تا تجربه کلی بهبود یافته داشته باشید.

آسان شدن سرعت عقب جلو کردن ویدیو

تا پیش از این، کاربران فقط می‌توانستند دو بار روی پخش کننده ضربه بزنند تا یک جهش 10 ثانیه‌ای در ویدیو داشته باشند. یوتیوب اکنون به کاربران این امکان را می‌دهد که یک ویدیو را با سرعت دو برابر سریع‌تر فوروارد کنند. هنگام تماشای ویدیو در حالت تمام صفحه یا عمودی، هر جایی از پخش کننده را فشار داده و نگه دارید. این به‌طور خودکار سرعت پخش را به 2 برابر افزایش می‌دهد.
سپس اگر انگشت شست را بردارید و پخش ویدیو با سرعت عادی از سر گرفته می‌شود. این ویژگی در وب، تبلت‌ها و دستگاه‌های تلفن همراه در دسترس خواهد بود.

پویایی بیشتر

برای کمک به کاربران برای یافتن سریع «بهترین لحظات» در ویدیوها، YouTube تصاویر کوچک پیش‌نمایش بزرگ‌تری را در حین جستجو راه‌اندازی کرده است.
یوتیوب همچنین تغییر نظرتان را آسان‌تر می‌کند. اگر شروع به جستجو کردید و باید به عقب برگردید، انگشت خود را به جایی که شروع کرده‌اید حرکت دهید و وقتی لرزشی را احساس کردید بلند کنید. ما شما را به همان قسمتی از ویدیو که آن را رها کردید بازمی‌گردانیم.»

قفل صفحه در موبایل

به‌منظور کمک به کاربران برای جلوگیری از وقفه‌های تصادفی، یوتیوب همچنین یک صفحه قفل در تلفن همراه و رایانه لوحی ایجاد می‌کند تا کاربران بتوانند صفحه نمایش خود را برای جلوگیری از وقفه‌های ناخواسته قفل کنند.

فهرست‌بندی یوتیوب برای شما

یوتیوب همچنین برگه کتابخانه و صفحه حساب کاربری را در یک گزینه چتر به نام تب You ادغام کرده است. در این بخش، کاربران می‌توانند ویدیوهایی که قبلاً تماشا کرده‌اند، فهرست‌های پخش، دانلودها و خریدها و همچنین تنظیمات مربوط به حساب و اطلاعات کانال را بیابند. این ویژگی امروز در وب، موبایل و تبلت‌ها در دسترس است.

جستجو با صدا یا آهنگ

کاربران اکنون می‌توانند آهنگی را با پخش، آواز خواندن یا زمزمه جستجو کنند. این شرکت از هوش مصنوعی برای تطبیق صدا با ضبط اصلی استفاده می‌کند. این ویژگی در چند هفته آینده عرضه خواهد شد و در حال حاضر در دستگاه های اندرویدی در دسترس خواهد بود.

دکمه‌های متحرک

هنگام تماشای یک ویدیو در وب یا تلفن همراه، صفحه ممکن است به آنچه سازنده می‌گوید واکنش نشان دهد. وقتی سازندگان از بینندگان می‌خواهند «لایک» یا «اشتراک» کنند، یک نشانه بصری روی آن دکمه‌ها همگام با ویدیو ظاهر می‌شود.
«و هنگامی که طرفداران آن دکمه را بزنند، انفجاری ظریف از جرقه‌های بازیگوش به آن‌ها عکس‌العمل می‌دهد. نظرات برتر به‌طور خودکار می چرخند تا بتوانید بهترین نظرات انجمن را اسکن کنید».

به‌روز رسانی در YouTube برای تلویزیون‌های هوشمند

در تلویزیون‌های هوشمند، بینندگان می‌توانند جزئیات ویدیویی را که در حال تماشای آن هستند در یک منوی عمودی جدید بیابند و ظاهری تمیزتر ارائه می‌دهند. آن‌ها می‌توانند فقط روی عنوان ویدیو کلیک کنند تا به منوی جدید دسترسی پیدا کنند. در همین حال، وب و موبایل نیز دارای بخش توضیحات قابل پیمایش هستند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *