،

یوتیوب از بازی درون برنامه‌ای خود رونمایی کرد + تصاویر

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
قابلیت بازی آنلاین در یوتیوب

Playables که قبلاً فقط برای تعداد محدودی از کاربران در بازارهای منتخب در دسترس بود، اکنون برای مخاطبان گسترده‌تری در یوتیوب عرضه می‌شود.

این ویژگی جدید با بیش از ۷۵ بازی موجود، از جمله عناوین محبوبی مانند Angry Birds Showdown و Cut the Rope، یوتیوب به جای بازی‌های طولانی‌تر و همه‌جانبه‌تر که معمولاً در اپ‌استور یافت می‌شوند، روی «بازی‌های سبک وزن و سرگرم‌کننده» تمرکز می‌کند که برای سیزن‌های بازی کوتاه طراحی شده‌اند. آشکار کرد.

قابلیت بازی در یوتیوب playables

یوتیوب به شرکت‌های دیگری مانند نتفلیکس می‌پیوندد که از سال 2021 بازی‌های درون برنامه‌ای ارائه می‌دهند و آزمایش بازی‌ها را در Apple TV آغاز کرده است. این درحالی است که نیویورک تایمز بازی‌های اختصاصی را نیز ارائه می‌دهد.

آیا YouTube Playables رایگان است؟

واقعا همینطور است. بازی درون برنامه‌ای یوتیوب برای همه کاربران کاملاً رایگان است، برای دریافت آن لازم نیست مشترک ممتاز (Premium) باشید. این شرکت می‌گوید ممکن است هنوز برای همه ظاهر نشود زیرا هنوز در حال انتشار است، اما بسیاری از کاربران آن را بدون هیچ مشکلی در منوی زیر تب Playables یافته‌اند.

بازی درون برنامه‌ای یوتیوب Playables

آیا Playables یوتیوب واقعاً خوب است؟

بازی‌های زیادی در بازی داخلی یوتیوب وجود دارد که ارزش وقت شما را ندارند، اما احتمالاً چیزی در مجموعه بازی‌ها وجود دارد که شاید نظر شما را جلب کند. مطمئناً هیچ‌کدام مثل نتفلیکس بازی‌های بزرگی ندارد اما مزیت بازی‌های یوتیوب این است که همه چیز رایگان است.

مطالب مرتبط: چگونه ویدیوی یوتیوب را در اینستاگرام منتشر کنیم

جالب است که ببینیم بعداً چه چیزی روی پلتفرم ظاهر می‌شود و آیا داشتن یک زیرمجموعه Premium ممکن است کیفیت بهتری ارائه دهد یا خیر. بسیاری از بازی‌های اینجا در بهترین حالت بازی‌های دور ریختنی موبایل هستند.

همچنین می‌توانید Playables را روی دسکتاپ بازی کنید، برای مثال اگر در مطب دکتر در نوبت هستید و هیچ گزینه‌ای برای دانلود وجود ندارد و شما به‌سادگی آنها را از داخل مرورگر خود پخش می‌کنید.

در نتیجه، سیستم یکدست و روان است، اما به بازی‌های بهتری نیاز دارد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *