، ،

سامسونگ ویژگی دوربین Zoom Anyplace در گلکسی S24 را به‌نمایش می‌گذارد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
قابلیت در سامسونگZoom Anyplace-Galaxy-S24

وقتی صحبت از ارائه مگاپیکسل در دوربین گوشی‌های هوشمند می‌شود، سامسونگ پیشتاز این تعقیب و گریز بوده است. این اولین برندی بود که دوربین 200 مگاپیکسلی را در سال 2021 ارائه کرد و اکنون آماده است تا ویژگی‌های بیشتری را برای دوربین‌ها معرفی کند. آخرین ویژگی ISOCELL Zoom Anyplace است که به گفته این شرکت، آزادی و خلاقیت بیشتری را در هنگام فیلمبرداری با گوشی‌های هوشمند خود به کاربران می‌دهد.

قابلیت Zoom Anyplace چیست؟

ویژگی موجود برای سنسورهای تصویر 200 مگاپیکسلی به کاربران امکان می‌دهد سوژه مورد نظر را انتخاب کنند و دوربین به‌طور خودکار آن را ردیابی و فیلمبرداری می‌کند. تا به حال، کاربران مجبور بودند هنگام فیلمبرداری خودشان روی یک سوژه متحرک تمرکز کنند. با ISOCELL Zoom Anyplace و موتور هوش مصنوعی Qualcomm، دوربین به سرعت یک سوژه متحرک را پیدا می‌کند و آن را ردیابی و دنبال می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که در طول فیلمبرداری از دست نرفته است. «حتی سوژه‌هایی که سریع حرکت می‌کنند نیز از خارج شدن از صفحه نمایش جلوگیری می‌کنند. علاوه بر این، می‌توان ویدیوها را با لرزش کمتر صفحه نمایش گرفت.»
با دوربین‌های نسل قبلی، اگر کاربران یک ویدیوی تمام صفحه می‌گرفتند و بعداً روی یک سوژه بزرگ‌نمایی می‌کردند، بخش بزرگ‌نمایی‌شده از کیفیت پایین ویدیو رنج می‌برد. اکنون، ISOCELL Zoom Anyplace به کاربران امکان می‌دهد به‌طور همزمان از میدان دید کامل و مناطق بزرگنمایی شده روی ویدیو عکس بگیرند. نه تنها این، بلکه هر دو نمای تمام صفحه و زوم شده را می‌توان همزمان با حفظ وضوح بالا فیلمبرداری کرد.

انتظار می‌رود که این ویژگی‌ها بخشی از سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 24 باشد. شایعه شده است که سامسونگ گوشی‌های پرچمدار سری S را در اوایل سال 2024 معرفی خواهد کرد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *