،

‌چت‌بات Bard Google اکنون درGmail، Docs، Drive Maps و موارد دیگر در دسترس است

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
چت بات Bard Google در Gmail، Docs، Drive Maps

گوگل اعلام کرد که ربات چت Bard می‌تواند از قابلیت‌های هوش مصنوعی برای ارائه پاسخ‌های مناسب با استفاده از داده‌های وب استفاده کند. این قابلیت در جستجو اخیراً در اختیار همه کاربران قرار گرفته است و به آن‌ها امکان می‌دهد چت‌بات هوش مصنوعی را آزمایش کنند. این شرکت اکنون اعلام کرده است که قابلیت‌های مشابهی را برای برنامه‌ها و سرویس‌های گوگل از جمله Gmail، Docs، Drive، Google Maps، YouTube و Google Flights ارائه می‌کند.
Google «تواناترین مدل بارد» با همه این سرویس‌ها یکپارچه شده است و بسته به درخواست متن ورودی، در صورت نیاز و در صورت لزوم، داده‌ها را از آن‌ها می‌گیرد. این شرکت گفت که Bard حتی در شخصی‌سازی پاسخ‌های خود بهتر شده است.

این شرکت گفت: «امروز ما در حال ارائه توانمندترین مدل بارد هستیم. بارد اکنون برای پاسخ‌های مفیدتر با برنامه‌ها و سرویس‌های Google ادغام می‌شود. ما همچنین ویژگی «Google it» را برای بررسی مجدد پاسخ‌های Bard بهبود بخشیده‌ایم و ویژگی‌ها را در مکان‌های بیشتری گسترش داده‌ایم.»

گوگل افزونه‎‌های Bard را راه‌اندازی کرد

Google برنامه‌های افزودنی Bard را راه‌اندازی کرده است که به شما امکان می‌دهد اطلاعات مرتبط را از ابزارهای Google، از جمله Gmail، Docs، Drive، Google Maps، YouTube، و Google Flights و هتل‌ها پیدا کنید و نشان دهید. این ویژگی در حال حاضر به زبان انگلیسی در دسترس است.
به‌عنوان مثال، اگر قصد سفر به ایالت لاس وگاس را دارید، معمولاً شخصی باید از طریق چندین برگه در Chrome جستجو کند تا اطلاعاتی مانند تاریخ تعیین شده برای سفر (در Gmail) را بررسی کند، برای یافتن مکان دقیق نقاط مختلف به Maps مراجعه کند. علاقه‌مندی‌های خود را یافته و ویدیوهای هر رستوران خاصی را (در یوتیوب) ببینید تا از فضای آن لذت ببرید.
Bard «به‌روز شده» با یافتن این داده‌های مهم در همه این سرویس‌ها پاسخ‌ها را پیدا کرده و نمایش می‌دهد و پاسخ های متناسب را ارائه می‌دهد. بارد همچنین می‌تواند داده‌ها را جمع‌آوری کند و اطلاعاتی درباره هتل‌ها و پروازها ارائه کند.
هنگام کار در Drive، کاربران می‌توانند از Bard بخواهند هر فایل خاصی را جستجو کند، مثلاً رزومه‌ای که در سپتامبر 2022 تهیه شده است و آن را در یک پاراگراف کوتاه بیانیه شخصی خلاصه کند.
گوگل تاکید کرد که داده‌های استفاده شده توسط بازبین‌های انسانی، که توسط Bard برای نمایش تبلیغات استفاده می‌شود یا برای آموزش مدل بارد استفاده می‌شود، قابل دسترسی نخواهد بود. کاربران همچنین می‌توانند تصمیم بگیرند که چگونه می‌خواهند از این افزونه‌ها استفاده کنند یا در هر زمان آن‌ها را خاموش کنند.

گوگل دکمه «Google it» را بهبود می‌بخشد

Google یک دکمه «Google it» را ارائه می‌کند تا به کاربران اجازه دهد پاسخ‌های ارائه شده توسط Bard را بررسی کنند. اکنون می‌گوید که کاربران می‌توانند به‌راحتی با استفاده از دکمه، پاسخ‌های آن را دوباره بررسی کنند.
وقتی روی نماد «G» کلیک می‌کنید، بارد پاسخ را می‌خواند و ارزیابی می‌کند که آیا محتوایی در سراسر وب برای اثبات آن وجود دارد یا خیر. هنگامی که یک بیانیه قابل ارزیابی است، می‌توانید روی عبارات برجسته کلیک کنید و درباره پشتیبانی یا متناقض اطلاعات یافت شده توسط جستجو، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همکاری چت در بارد

مواقعی وجود دارد که می‌خواهیم چت خود را با دوستان یا همکاران خود به اشتراک بگذاریم. در این موارد، ما یا لپ‌تاپ‌هایمان را پیش آن‌ها می‌بریم یا لینکی ارائه می‌کنیم تا بتوانند به‌مکالمه ما با ربات چت هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند.
گوگل اکنون این فرآیند را آسان کرده است. با حرکت رو به جلو، وقتی مکالمه‌ای را از طریق یک پیوند عمومی به اشتراک می‌گذارید، گیرنده می‌تواند مکالمه را ادامه دهد و سؤالات اضافی درباره آن موضوع را به شیوه‌ای مشترک از بارد بپرسد.
Google همچنین در حال گسترش دسترسی به ویژگی‌های موجود زبان انگلیسی (مانند توانایی آپلود تصاویر با لنز، دریافت تصاویر جستجو در پاسخ‌ها و تغییر پاسخ‌های Bard) به بیش از 40 زبان است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *