،

ایسوس فروش نسخه مقرون به‌ صرفه‌تر ROG Ally را آغاز کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
کنسول بازی اقتصادی ایسوس

ایسوس چند ماه پیش اولین کنسول بازی دستی خود را به‌نام Ally عرضه کرد. کنسول دستی مبتنی بر ویندوز قیمت بالایی داشت که باعث می‌شد بسیاری از گیمرها به آن دسترسی نداشته باشند. طبق گزارش The Verge، ایسوس اکنون با مقرون به‌صرفه کردن همه‌چیز، نسخه اقتصادی تر Ally را معرفی کرده است که قیمت آن 600 دلار است.
نسخه ایسوس ROG Ally AMD اکنون در دسترس است.

بر اساس این گزارش، ایسوس فروش نسخه جدید ROG Ally را آغاز کرده است. نسخه جدید به جای تراشه Z1 Extreme نسخه قبلی، از تراشه AMD Z1 استفاده می‌کند. همچنین، قیمت کنسول دستی در حال حاضر 600 دلار است که در مقایسه با ROG نسبتاً ارزان‌تر است.
این گزارش اشاره می‌کند که تراشه Z1 نسبتاً میان‌رده‌تر از Z1 Extreme است. و عملکرد نسبتاً کاهش یافته است. همچنین این تغییر مزیت قابل توجهی از نظر عمر باتری به‌همراه ندارد.

سرانجام مشکل گرمایشی Ally

گفتنی است، تراشه Z1 در مقایسه با Z1 Extreme دو هسته CPU کمتر و چهار هسته GPU کمتر دارد. این به‌اندازه کافی روشن می‌کند که به عملکرد دستگاه ضربه خواهد زد. با این حال، این موضوع احتمالاً مشکل اصلی گرمایشی را که کنسول در اطراف ناحیه کارت SD با آن مواجه شده بود و در نهایت به کارت متصل به دستگاه آسیب می‌رساند را برطرف می‌کند.
با وجود همه این‌ها، نسخه Z1 ROG Ally همچنان با Steam Deck مقرون‌به‌صرفه‌تر و کم‌قدرت‌تر رقابت خواهد کرد و به‌‌‌‌نظر می‌رسد که قیمت 600 دلار به‌اندازه کافی مناسب باشد.
نسخه قبلی و اصلی آن که مجهز به Z1 Extreme در حال حاضر در فروش است و می‌توان آن را با قیمت 960 دلار خریداری کرد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *