، ،

بهترین روش‌‌های بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
بهترین روش‌ های بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید
بهترین روش‌ های بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید

فهرست مطالب

آیا به‌طور تصادفی تمام مخاطبین خود را در گوشی اندرویدی خود از دست داده‌اید؟ آیا به‌دنبال راهی برای بازیابی شماره تلفن‌های حذف شده در اندروید هستید؟

یک نفس عمیق بکشید! ما در این وبلاگ از لاگ مدیا بصورت تخصصی به بررسی این موضوع پرداخته‌ایم. می‌دانیم که هنگام جستجوی یک مخاطب و نیافتن نامش در لیست مخاطبین موجب وحشت می شود، اما خب نمی‌توانید آن را پیدا کنیم زیرا به اشتباه آن را حذف کرده‌اید. همه ما با این وضعیت دلخراش روبرو شده‌ایم. اما خوشبختانه، چند راه وجود دارد که می‌تواند به شما در بازیابی شماره تلفن‌های پاک شده اندروید کمک کند.

در این مقاله  از لاگ مدیا ۶ راه حل برای مشکل بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید ارائه می‌دهیم . بیا شروع کنیم!

آیا امکان بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید وجود دارد؟

بله، امکان بازیابی شماره تلفن های خود در اندروید در صورت گم یا حذف آنها وجود دارد. با گذشت زمان، سازندگان تلفن‌های هوشمند متوجه می‌شوند که کاربران می‌توانند چنین اشتباهاتی را مرتکب شوند. به‌همین دلیل راه‌حل‌هایی را نیز برای مقابله با این مسائل معرفی کردند. با این حال، قبل از رفتن به سراغ راه حل‌ها، بیایید نگاهی به دلایل حذف مخاطبین در اندروید بیاندازیم.

دلایل از دست دادن مخاطبین

دلایل مختلفی برای از بین رفتن مخاطبین وجود دارد، اما رایج ترین دلایل به شرح زیر است:

 • ممکن است گوشی و در نهایت مخاطبین خود را گم کرده باشید.
 • شما به اشتباه دستگاه اندروید خود را فرمت کردید.
 • گوشی اندرویدی شما آسیب دیده یا شکسته است.
 • بدافزار یا ویروس‌هایی که روی تلفن شما تأثیر می‌گذارند و در نتیجه مخاطبین از بین می‌روند.
 • سیم کارت خود را گم کرده‌اید که همه مخاطبین در آن ذخیره شده‌اند

نکاتی برای جلوگیری از از دست دادن مخاطبین مهم در دفعات بعد

بدون شک، از دست دادن تماس‌های مهم می‌تواند یک تجربه ناامید کننده باشد. اما می‌توانید اقداماتی را برای جلوگیری از وقوع آن در آینده انجام دهید. می‌توانید این نکات ساده را دنبال کنید تا از مخاطبین خود محافظت کنید و دیگر هرگز آنها را از دست ندهید.

 • به‌طور مرتب از مخاطبین خود در یک سرویس ابری یا یک دستگاه ذخیره سازی خارجی نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 • برای پشتیبان‌گیری خودکار از مخاطبین خود، همگام‌سازی را با حساب Google یا Samsung خود فعال کنید.
 • از برنامه‌های مدیریت تماس استفاده کنید که ویژگی‌های پشتیبان‌گیری و بازیابی اضافی را ارائه می‌دهند.
 • قبل از حذف یا تغییر هر یک از مخاطبین، دوباره بررسی کنید تا از دست رفتن تصادفی جلوگیری کنید.

چرا باید مخاطبین حذف شده در اندروید را بازیابی کنیم؟

از دست دادن مخاطبین Android می‌تواند به‌دلیل حذف تصادفی مخاطبین در گوشی‌های اندروید، خرابی سیستم‌عامل، حرکت سریع انگشتان، به‌روزرسانی‌های سیستم، همگام‌سازی با برنامه‌های جدید یا سرویس‌های ابری، آسیب فیزیکی، بازنشانی‌های کارخانه، از دست دادن تلفن، حملات ویروسی و موارد دیگر اتفاق بیفتد. آیا می‌توانیم مخاطبین حذف شده را در اندروید بازیابی کنیم؟ این ممکن است. برای بازیابی مخاطبین حذف شده با احتمال بالاتر، توصیه می‌شود در ابتدا استفاده از تلفن اندرویدی خود را متوقف کنید تا از بازنویسی داده‌ها جلوگیری شود.

بررسی کنید که آیا مخاطبین Android حذف شده یا گم شده‌اند

قبل از اینکه برای از دست دادن تصادفی مخاطبین اندروید فریاد بزنید، باید مطمئن شوید که آیا مخاطبین خود را در اندروید به‌طور کامل حذف کرده‌اید یا از دست داده‌اید. نه همه گوشی‌ها بی‌نقص هستند، نه گوشی‌های اندرویدی. می‌توانید به‌دنبال مخاطبین حذف شده اندروید از سیم کارت خود بگردید.

یا می‌توانید به مخاطبین در تلفن خود بروید > دکمه منو را در پایین سمت راست پیدا کنید (سه نقطه عمودی) > مخاطبین برای نمایش > اگر خاموش است همه مخاطبین را به حالت ON بکشید تا همه مخاطبین را در Android نشان دهید. در این مرحله، ممکن است از یافتن دوباره مخاطبین “حذف شده” در حافظه اندروید متعجب شوید. به دلایلی، تنظیمات پیش‌فرض گوشی اندرویدی شما ممکن است باعث سوء تفاهم شود.

راه حل ۱. بازیابی مخاطبین حذف شده از اندروید به‌طور مستقیم

اگرچه هم آیفون و هم گوشی اندرویدی دارای عملکرد پشتیبان‌گیری یا همگام‌سازی هستند، بیش از نیمی از ما عادت به پشتیبان‌گیری از مخاطبین در تلفن Android یا iPhone خود نداریم. علاوه بر این، هر لحظه ممکن است اتفاق غیرمنتظره ای رخ دهد. اغلب از من پرسیده می‌شود که قبل از از دست دادن تلفن یا مخاطبین Android خود از مخاطبین خود نسخه پشتیبان تهیه نکرده بودیم، چگونه می‌توانیم مخاطبین خود را برگردانیم؟

اگر مخاطبین را با Google همگام‌سازی نکرده‌اید، یا مخاطبین را در اندروید بیش از 30 روز حذف کرده‌اید، ممکن است فکری برای recovery مخاطبین در تلفن Android خود نداشته باشید. بنابراین در اینجا، اگر مخاطبین اندروید را از دست دادید اما نسخه پشتیبان ندارید، ما یک برنامه امن به نام Android Data Recovery را برای بازیابی مخاطبین حذف شده اندروید معرفی می‌کنیم.

به شرطی که گوشی اندروید خود را گم نکنید و داده‌های حذف شده توسط داده‌های جدید بازنویسی نشوند، این نرم افزار می‌تواند به شما در ریکاوری مخاطبین حذف شده کمک کند. همچنین قادر به بازیابی مخاطبین پس از تنظیم مجدد کارخانه برای تلفن اندرویدی است . شما فقط باید این برنامه Android Contacts Recovery را رایگان دانلود کنید و به زودی مخاطبین حذف شده را پیدا کرده و آنها را برگردانید. مراحل دقیق استفاده از این بازیابی مخاطبین اندروید به شرح زیر است.

1.دانلود و نصب

بازیابی اطلاعات اندروید را دانلود و نصب کنید. روی کامپیوتر خود راه اندازی کنید

2.گوشی اندروید خود را به کامپیوتر وصل کنید

گوشی اندروید خود را به کامپیوتر وصل کنید

گوشی اندروید خود را از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. گوشی به‌طور خودکار توسط کامپیوتر شناسایی می‌شود. اگر درایور دستگاه را روی رایانه خود نصب نکرده‌اید، ابتدا باید آن را دانلود کنید.

3.حالت USB Debugging را در گوشی اندروید خود باز کنید

Android Data Recovery نسخه اندروید شما را شناسایی و شما را راهنمایی می‌کند تا حالت اشکال زدایی USB را در تلفن خود فعال کرده تا بتوانید تلفن خود را در رایانه مدیریت کنید. پس از آن روی OK در گوشی اندرویدی خود کلیک کنید.

4.مخاطبین را برای بازیابی انتخاب کنید

قبل از بازیابی باید نوع(هایی) را برای بازیابی انتخاب کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد پیام‌های متنی حذف شده را بازیابی کنید یا عکس‌ها و فیلم‌های از دست رفته را در تلفن اندروید خود بازیابی کنید. در اینجا شما فقط مخاطبین را انتخاب کرده و سپس روی Next کلیک کنید. در این مرحله باید اپلیکیشن FoneGo را نصب کنید و اجازه دهید این نرم افزار اطلاعات گوشی شما را اسکن و به‌صورت خودکار روت کند. اگر نمی‌خواهید روت کنید، ممکن است بخواهید بدانید که چگونه فایل‌های اندروید را بدون روت بازیابی کنید.

مخاطبین را برای بازیابی انتخاب کنید

5.اسکن و بازیابی کنید

ابزار رایگان بازیابی مخاطبین اندروید چند ثانیه طول می‌کشد تا مخاطبین را اسکن کند. روی  Contacts کلیک کنید و می‌توانید تمام مخاطبین را در تلفن خود پیدا کنید. موارد حذف شده با رنگ قرمز مشخص شده اند. مخاطبین مورد نیاز خود را بررسی و روی بازیابی کلیک کنید، به‌زودی مخاطبین حذف شده را دوباره در رایانه خود دریافت خواهید کرد.

راه حل ۲. مخاطبین حذف شده در اندروید را از Google Contacts Backup بازیابی کنید

اگر یک حساب Google دارید و همیشه از مخاطبین Android در Google Drive نسخه پشتیبان تهیه می‌کنید، پس خوش شانس هستید که با همگام سازی Gmail با Android، مخاطبین اندروید خود را بازیابی کنید.

ابتدا باید مطمئن شوید که مخاطبین اندروید را با Google Drive همگام کرده‌اید. سپس می‌توانید روش بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید را دنبال کنید. شما می‌توانید یکی از موقعیت‌ها را برای انجام آن با توجه به موقعیت واقعی خود انتخاب کنید.

وضعیت اول : اگر مخاطبین Android خود را حذف کرده‌اید، و تلفن اندروید خود را با حساب Google همگام سازی نکنید. سپس با راهنمای زیر می‌توانید مخاطبین گمشده یا حذف شده اندروید را از جیمیل بازیابی کنید:

مرحله 1.وارد Gmail خود در وب شوید، روی Inbox > More > Export کلیک کنید تا نسخه پشتیبان از مخاطبین Android در Gmail به رایانه شخصی ذخیره شده به عنوان فایل کارت مجازی (VCF) صادر شود. ) Gmail خود رافراموش کرد؟ بازیابی Gmail را از اینجا شروع کنید(.

گام 2.گوشی اندروید را از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. فایل VCF مخاطبین صادر شده را از Gmail به تلفن خود بکشید.

مرحله 3.در تلفن Android خود، برای انتخاب فایل VCF پشتیبان مخاطبین در مرحله 1، روی گزینه Contacts App > Menu > Import/Export/ > Import from storage کلیک کنید > برای بازیابی مخاطبین حذف شده خود در Android روی OK کلیک کنید.

حالت دوم : اگر مخاطبین گوشی اندرویدی را حذف کنید و در همین حین دکمه همگام سازی حساب گوگل را فعال کنید، مخاطبین اندروید خود را در نسخه پشتیبان جیمیل نیز حذف خواهید کرد. اما می‌توانید راهی برای بازیابی مخاطبین حذف شده نیز پیدا کنید.

وارد Gmail خود شوید، روی Inbox کلیک کنید > Contacts را از لیست کشویی Gmail انتخاب کنید > برای ورود به رابط بازیابی مخاطبین روی More کلیک کنید > زمان حذف را برای بازیابی مخاطبین حذف شده از تلفن Android انتخاب کنید و روی Restore کلیک کنید . می‌توانید 10 دقیقه قبل، 1 ساعت قبل یا زمان سفارشی شده را انتخاب کنید. اما شما باید مخاطبین حذف شده اندروید خود را ظرف 30 روز بازیابی کنید.

مهم: برای بازیابی مخاطبین حذف شده از جیمیل به اندروید، لازم است سه مرحله از این وضعیت را تکرار کنید.

بیشتر بخوانید: 9 کاری که گوشی‌های اندرویدی انجام می‌دهند اما گوشی آیفون نه!

راه حل ۳: نحوه بازیابی شماره تلفن‌های حذف شده در اندروید با پنهان کردن مخاطبین

اگر تلفن Android شما در حالت مهمان است، از مخاطبین به‌درستی نسخه پشتیبان تهیه نشده است، یا برنامه مخاطبین معیوب یا خراب است، ممکن است سیستم به‌طور خودکار برخی از اطلاعات را پنهان کند. سپس، چگونه می‌توان مخاطبین حذف شده را بدون حساب Google  با پنهان کردن مخاطبین بازیابی کرد؟

با باز کردن برنامه مخاطبین شروع کنید. سپس بر روی نماد سه نقطه کلیک کنید یا به گزینه “more” در گوشه سمت راست بالا دسترسی پیدا کنید.

تنظیمات” را از منوی کشویی ایجاد شده انتخاب کنید.

در حالی که در صفحه “تنظیمات مخاطبین” هستید، به گزینه “مخاطبین برای نمایش” بروید.

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه بازیابی مخاطبین حذف شده اندروید از Gmail، می‌توانید به بازیابی مخاطبین از Google به Android مراجعه کنید.

در صفحه بعدی، گزینه‌ای را انتخاب کنید که نمایش همه مخاطبین را فعال می‌کند.

راه حل ۴: نحوه بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید بدون پشتیبان

به‌دلایل غیرقابل پیش بینی، ممکن است شماره تلفن‌های مهم شما و اطلاعات پیوست شده آنها از تلفن شما ناپدید شوند. بدتر از آن، شما از قبل یک نسخه پشتیبان از آنها نداشتید. سپس چگونه می‌توان مخاطبین حذف شده را در اندروید بدون پشتیبان بازیابی کرد؟ برای بازیابی مستقیم شماره تلفن‌های اندرویدی حذف شده، می‌توانید ابزار قابل اعتمادی مانند MobiKin Doctor  برای اندروید (Win و Mac ) را انتخاب کنید.

این نرم افزار حالت‌های«Android Data Recovery»  و «SD Card Recovery» را ارائه می‌دهد که بازیابی اطلاعات از دست رفته را از منابع مختلف در دستگاه شما آسان می‌کند.

مرحله 1. نرم افزار را نصب کنید و گوشی اندروید خود را لینک کنید

در ابتدا باید دستگاه اندرویدی خود را روت کنید تا دسترسی لازم را برای ابزار بازیابی فراهم کنید. سپس برنامه را روی کامپیوتر خود نصب و اجرا کنید. تلفن هوشمند اندرویدی خود را از طریق کابل USB به رایانه متصل کنید.

مرحله 2. تمام مخاطبین را در اندروید اسکن کنید

دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا برنامه گوشی شما را بشناسد. هنگامی که دستگاه شما شناسایی شد، به رابط اصلی دسترسی خواهید داشت. پس از این، تب “Contacts” را انتخاب کنید و روی “Next” کلیک کنید تا فرآیند اسکن آغاز شود.

مرحله 3. بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید

پس از آن، می‌توانید تمام مخاطبین حذف شده و اطلاعات مرتبط را در پنجره سمت راست پیش‌نمایش کنید. در نهایت، مواردی را که می‌خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید و روی «recovery » کلیک کنید تا محتوای حذف‌شده از دستگاه اندرویدی شما بازیابی شود.

راه حل ۵: نحوه بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید با اپلیکیشن  Google Contacts

نحوه بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید با اپلیکیشن  Google Contacts

سیستم همگام سازی Google از مخاطبین شما در حساب Google شما نسخه پشتیبان تهیه می‌کند و یک شبکه ایمنی برای تغییرات دستگاه فراهم می‌کند. مخاطبین حذف شده به مدت 30 روز در سطل زباله نگهداری می‌شوند و بازیابی را آسان می‌کند. چه از Google Contacts یا سایر برنامه‌های تماس استفاده کنید، بازیابی بین برنامه‌ای معمولا امکان پذیر است.

چگونه با استفاده از برنامه Google Contacts یک مخاطب حذف شده را برگردانیم؟

 • برنامه Google Contacts را باز کنید و برای مدیریت مخاطبین Google ، روی برگه «Fix & Management» ضربه بزنید.
 • در منوی بعدی، “Bin” یا “Trash” را انتخاب کنید.
 • مخاطبینی که در 30 روز گذشته حذف شده‌اند در اینجا فهرست می‌شوند.
 • برای انتخاب مخاطب اخیراً حذف شده ضربه بزنید.
 • سپس، روی ” recovery” ضربه بزنید تا آن را به لیست مخاطبین خود بازیابی کنید.

راه حل ۶: نحوه بازیابی شماره تلفن‌های حذف شده در اندروید از وب سایت Google Contacts

هنگامی که مخاطبین را از دستگاه Android خود حذف می کنید، بلافاصله ناپدید می‌شوند. خوشبختانه، آنها در حساب Gmail شما که به تلفن اندرویدی شما مرتبط است حفظ می‌شوند و قبل از حذف دائمی به مدت 30 روز در سرورهای Google باقی خواهند ماند.

چگونه شماره‌های حذف شده در اندروید را از طریق اپلیکیش Google Contacts بازیابی کنیم؟

از contacts.google.com در مرورگر وب خود دیدن کنید و با حساب Google خود وارد شوید.

روی نماد چرخ دنده (تنظیمات) کلیک کنید و “Undo Changes” را از منو انتخاب کنید.

یک دوره بازسازی را انتخاب کنید: 10 دقیقه قبل، 1 ساعت قبل، دیروز، 1 هفته پیش یا سفارشی. برای بازیابی مخاطبین حذف شده روی “Undo ” کلیک کنید. با انجام این کار، حتی می‌توانید مخاطبین را از یک تلفن Android گم شده بازیابی کنید .

چگونه عکس‌هایم را بازیابی کنم؟

اگر از عکس‌های اندروید خود نسخه پشتیبان تهیه کرده‌اید، می‌توانید عکس‌های خود را از فایل پشتیبان بازیابی کنید. اگر فایل پشتیبان در دسترس نیست، می‌توانید از MiniTool Mobile Recovery  برای اندروید برای بازیابی عکس‌های گمشده اندرویدی خود استفاده کنید.

چرا ناگهان تمام مخاطبینم را از دست دادم؟

هر از گاهی این اتفاق می‎افتد. ممکن است در تنظیم نمایشگر مخاطبین خود اشتباه کرده باشید. به عنوان مثال، شما آن را طوری تنظیم کرده‌اید که فقط مخاطبین روی سیم کارت را نشان دهد و مخاطبین ذخیره شده در جای دیگر پنهان می‌شوند.

چگونه تمام مخاطبین اندرویدی خود را روی سیم‌کارت خود دریافت کنم؟

به برنامه تماس در صفحه اصلی خود بروید و روی تنظیمات ضربه بزنید . در منوی Import/Export  مخاطبین را خواهید یافت ، روی آن ضربه بزنید و Export to SIM card . مخاطبین مورد نیاز برای انتقال به سیم‌کارت خود را انتخاب کنید و روی OK ضربه بزنید . به‌طور کلی، سیم کارت‌ها می‌توانند تا 250 مخاطب را ذخیره کنند و جدیدترین سیم کارت‌ها می‌توانند 500 مخاطب را ذخیره کنند. بنابراین لطفاً از شماره‌ای که انتقال می‌دهید آگاه باشید.

آیا می‌توانم مخاطبین حذف شده را از سیم کارت خود بازیابی کنم؟

اگر از مخاطبین خود در Google Contacts یا درایو Cloud مانند iCloud نسخه پشتیبان تهیه کرده‌اید، می‌توانید هر زمان که بخواهید آنها را بازیابی کنید. اگر نسخه پشتیبان ندارید، می‌توانید از ابزار بازیابی اطلاعات استفاده کنید تا به شما در بازیابی اطلاعات روی سیم کارت‌تان کمک کند.

آیا می‌توانم تاریخچه تماس‌های حذف شده را بازیابی کنم؟

در تئوری، تا زمانی که تاریخچه تماس‌های حذف شده توسط داده‌های جدید بازنویسی نشده باشد، می‌توانید از یک نرم افزار بازیابی ویژه Android dara برای بازگرداندن آنها استفاده کنید. می‌توانید از MiniTool Mobile Recovery for Android برای بازیابی سابقه تماس‌های حذف شده از Android استفاده کنید.

نتیجه

امروزه می‌توانید شماره تلفن‌های حذف شده را از اندروید بدون زحمت بازیابی کنید. ما چندین روش برای کمک به بازیابی مخاطبین ارزشمند خود در اختیار شما قرار داده‌ایم.

با این حال، اگر به یک راه حل سریع و کارآمد نیاز دارید، می‌توانید یک گزینه عالی از روش‌های فوق را انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید که برای جلوگیری از حذف مخاطبین در آینده، به‌طور مرتب مخاطبین خود را همگام سازی و پشتیبان بگیرید. داشتن یک نسخه پشتیبان برای بازیابی مخاطبین از دست رفته ضروری است.

در این مقاله نحوه بازیابی مخاطبین حذف شده در اندروید و یکی از مفیدترین ابزارهای بازیابی اطلاعات را به شما معرفی کردیم. با پیروی از مراحل دقیق ما، مطمئن هستیم که می‌توانید اطلاعات از دست رفته خود را بدون هیچ زحمتی برگردانید.

امیدواریم مطالب ما بتواند به شما در حل کامل مشکل کمک کند. اگر روش یا نظری دارید که می‌خواهید با ما صحبت کنید، لطفاً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نظر شما در مورد این پست چیست؟

سوالات متداول

چگونه می‌توانم مخاطب حذف شده در آیفون خود را بازیابی کنم؟

اگر برای پشتیبان‌گیری از داده‌های تلفن خود، از جمله مخاطبین، در iCloud تنظیم کرده اید، می‌توانید مخاطبین حذف شده را مستقیماً از طریق iCloud بازیابی کنید. می‌توانید آنها را مستقیماً در iCloud روی تلفن خود بازیابی کنید یا به icloud.com در رایانه خود بروید و برای بازیابی فایل‌های پاک شده به Apple ID خود وارد شوید.

آیا حذف یک مخاطب باعث حذف مکالمه می‌شود؟

حذف یک مخاطب، سابقه تماس یا پیام‌های بین شما و آن شخص را پاک نمی‌کند. مخاطبی که حذف می‌کنید مستقیماً در تاریخچه پیام شما به‌عنوان یک شماره بدون هیچ یادداشتی ظاهر می‌شود. هنوز هم می‌توان به‌طور معمول به آنها دسترسی پیدا کرد.

آیا مخاطبین حذف شده از تلفن Android برای همیشه از بین رفته‌اند؟

خیر، مخاطبین حذف شده از تلفن اندرویدی در اکثر موارد به‌طور دائمی از بین نمی‌روند. دستگاه‌های Android اغلب دارای ویژگی‌ها یا گزینه‌های داخلی برای بازیابی مخاطبین حذف شده هستند. علاوه بر این، در صورت داشتن نسخه پشتیبان، می‌توانید به‌راحتی مخاطبین خود را بازیابی کنید.

آیا می‌توانم شماره تلفن‌های حذف شده را در تلفن سامسونگ خود بازیابی کنم؟

بله، بازیابی شماره تلفن‌های حذف شده در گوشی سامسونگ امکان‌پذیر است. می‌توانید روش‌هایی مانند استفاده از حساب سامسونگ، همگام‌سازی با Google Contacts یا نرم‌افزار بازیابی اطلاعات شخص ثالث را امتحان کنید.

آیا می‌توانم شماره تلفن‌های حذف شده را از تلفن Android بدون کامپیوتر بازیابی کنم؟

بله امکان دارد! می‌توانید از حساب Google خود برای بازیابی مخاطبین همگام‌سازی شده یا برنامه‌های بازیابی اطلاعات شخص ثالث مستقیماً در دستگاه Android خود استفاده کنید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *