،

کپکام پیشنهاد خرید مایکروسافت را «با احترام» رد می‌کند

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
کپکام پیشنهاد خرید مایکروسافت را «با احترام» رد می‌کند

در مصاحبه‌ای که هاروهیتو سوجیموتو (Haruhito Tsujimoto) ،مدیر اجرایی کپکام با بلومبرگ انجام داد، در مورد موضع این شرکت در مقابل خرید و ادغام توضیحات ارائه کرد.
او در این مصاحبه گفت: «من فکر می‌کنم که صحبت در مورد خرید و ادغام در صنعت بازی‌سازی بسیار زیاد است. زمانی ما نیز در این موارد مورد هدف بودیم اما به جای خرید یک شرکت خارجی، ترجیح می‌دهیم تا رشد ارگانیک داشته باشیم.
این مهم است تا نیروی انسانی در داخل شرکت به منظور پیاده سازی استراتژی‌های رشد، پرورش داده شود. من همچنین باور دارم که ما می‌توانیم از شرکای خارجی کمک بگیریم، اما قصدی برای خریداری شرکت‌ها را نداریم.»
سوجیموتو در جواب سوالی که پرسیده بود اگر یک شرکت مثل مایکروسافت قصد خریداری کپکام را داشته باشد، چه اتفاقی میافتد گفت: «من با احترام این پیشنهاد را رد خواهم کرد، زیرا اعتقاد دارد که بهتر است تا شرکای هم مرتبه باشیم.»
قیمت سهام کپکام در ماه می به رکورد 5270 یوان رسید و پس از آن پی در پی رکورد خود را شکست و تا ماهی جولای به 6520 یوان رسید.
این شرکت همچنین اعلام کرد که تا پایان ماه مارس 2023، 41.7 میلیون نسخه از این بازی را در یک بازه 12 ماهه به فروش رسانده است که این نیز یک رکورد جدید در فروش بازی‌ها در یک سال کاری است.
با عرضه بازی‌های Street Fighter 6 و Resident Evil 4 Remake کپکام اعلام کرد که انتظار دارد تا پایان مارس 2024، مجددا رکورد جدیدی به جای بگذارد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *