بِرند موبایل چینی، دور از انتظار، برنده‌ی جایزه جهانیTelecoms 2023 شد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
China Mobile Huawei برنده جایزه Glotel Telecoms-Excellence 2023 شد

در یازدهمین دوره جایزه جهانی مخابرات (جوایز GLOTEL)، چاینا موبایل و هوآوی مشترکاً به دلیل تلاش‌های مشترکشان در ارائه چابک پروژه CRM و اجرای تحول هوشمند O&M، جایزه «تعالی مخابرات» را دریافت کردند. GLOTEL که توسط Telecoms.com، یک رسانه مشهور صنعت مخابرات تحت حمایت شرکت بریتانیایی Informa میزبانی می‌شود، بستری را برای ارج نهادن به شرکت‌هایی فراهم می‌کند که دستاوردهای استثنایی و نوآوری مستمر در شکل‌دهی به پیشرفت و تحول صنعت ارتباطات نشان داده‌اند.

پیروزی China Mobile و Huawei در جایزه تعالی Telecoms نشان دهنده قدردانی این صنعت برای نوآوری و دستاوردهای تجاری آنها در حوزه DevOps و عملیات هوشمند است.

China Mobile تکامل فناوری‌های بومی ابری و تحولات پیشرفته DevOps را از طریق پلتفرم Panzhou به پیش برده است. China Mobile Jiangsu از طریق اقدامات گسترده DevOps در پلتفرم و با همکاری هواوی پروژه CRM خود را ارتقا داد و توسعه چابک، خطوط لوله CI/CD، انتشار قناری و O&M هوشمند (AIOps) را افزایش داد. این قابلیت‌های اصلی تحویل با موفقیت تحول جامع چین موبایل جیانگسو را در معماری بومی ابری، تحویل دیجیتال و O&M هوشمند تسهیل کرد.

  • کاهش زمان تحویل مورد نیاز به 50٪ .
  • رسیدن نرخ خود ترمیمی خطاهای فرآیند سیستم به 90٪ .
  • بهبود یافتن زمان حل مسئله تا 49 درصد.

هواوی CRM با قدردانی از برتری خود در زمینه پشتیبانی از عملیات تجاری، جایزه گلوتل را دریافت کرده است. این دومین جایزه برای Huawei CRM در سه ماه گذشته است، پس از برنده شدن جایزه Ready for ODA (معماری دیجیتال باز) از TMForum. انتظار می‌رود این شناخت همکاری و نوآوری در این حوزه بین China Mobile و Huawei را افزایش دهد.

موریس ما، رئیس کسب و کار نرم‌افزار هواوی، در مصاحبه‌ای در DTW 2023 تاکید کرد: «نرم‌افزار هواوی تلاش می‌کند تا از مشتریان خود در به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد کسب‌وکارشان و کاوش فعالانه دنیای دیجیتال آینده، به‌ویژه برای استقبال از عصر جدید عملیات هوشمند، حمایت کند».

Huawei CRM باز، چابک و باهوش. امکانات بی نهایتی را برای اپراتورها ایجاد می‌کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *