،

زمان انتشار Counter Strike 2 لو رفت؟

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
زمان انتشار Counter Strike 2

چندی پیش، انتشار بازی Counter Strike 2 به صورت رسمی تایید شد. خبر انتشار این بازی که یکی از پرطرفدارترین بازی‌های شوتر اول شخص است، برای گیمرها بسیار هیجان انگیز است. اما دقیقا چه زمانی قرار است این بازی منتشر شود؟
با وجود گذشت ده سال از زمان انتشار CS GO و همچنین بیست سال از زمان انتشار اولین بازی Counter Strike، همچنان دارد به محبوبیت این بازی اضافه می‌شود و در تاریخ آگوست 2023، تقریبا 26 میلیون بازیکن داشته است.
اما Valve می‌داند که این محبوبیت دائمی نخواهد بود و برای کهنه نشدن بازی، باید هرچه زودتر نسخه جدید آن را منتشر کند. طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که این بازی قرار است قبل از تاریخ 23 سپتامبر (1 مهر) منتشر شود. این اطلاعات از نسخه بتای محدود این بازی به دست آمده است.
این اطلاعات با چیزی که خود شرکت Valve در مورد زمان عرضه بازی اعلام کرده است، همخوانی دارد. این شرکت چندی قبل اعلام کرده بود که این بازی را تا قبل از پایان تابستان 2023 منتشر خواهد کرد. با این تفاسیر، چیزی در حدود سه هفته آینده، طرفداران این بازی می‌توانند آن را تجربه کنند.
با توجه به گفته شرکت Valve و اعلام زمان عرضه بازی در تابستان 2023، طرفداران این بازی گمان می‌کردند که زمان عرضه آن 21 آگوست یعنی سالگرد 11 سالگی بازی CS GO باشد، اما این اتفاق نیافتاد.
در حال حاضر، بازی در وضعیت بتا قرار دارد اما همه نقشه‌های آن قابل بازی کردن هستند و بازیکنان زیادی برای تجربه آن دعوت شده‌اند که این یعنی به زمان انتشار بازی بسیار نزدیک هستیم.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *