،

با تعطیلی Volition، عناوین saints row و Red Faction به سازندگان جدید واگذار می‌شود

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
با تعطیلی Volition، عناوین saints row و Red Faction به سازندگان جدید واگذار می‌شود

استودیوی بازی‌سازی Volition، سازنده بازی‌هایی از قبیل Saints Row و Red Faction پس از 30 سال فعالیت، در حال تعطیل شدن است. پس از قطعی شدن این تصمیم، شرکت Deep Silver، منتشر کننده این بازی‌ها در پستی که از طریق X منتشر کرد، از زحمات اعضای این استودیو قدردانی کرد. متن این پست به شرح زیر است:
با همه اعضای Volition چه در گذشته و چه در حال حاضر ابراز همدردی می‌کنیم. ما برای کار فراموش نشدنی آن‌ها روی Saints Row و Red Faction که در PLAION ادامه پیدا خواهد کرد، بسیار سپاسگذاریم.
چیزی که در این متن از اهمیت برخوردار است این مسئله است که دیپ سیلور، صحبت‌های خود را تنها به ادامه این دو مورد محدود نمی‌کند. بازی‌هایی مانند Descent و FreeSpace از جمله بازی‌هایی هستند که این استودیو در گذشته توسعه داده است و ممکن است در آینده تصمیم به احیاء آن‌ها گرفته شود.
استودیو PLAION که در این پست از آن یاد شده، قبلا با نام Koch Media شناخته می‌شد که توسط Embracer Group خریداری شد. در زمان خرید Koch Media، استودیو Volition نیز زیر مجموعه آن بود. اما بعدها به شرکت Gearbox منتقل شد که آن هم زیر مجموعه Embracer بود. در سلسله مراتب شرکت Embracer، شرکت PLAION در اصل بالاتر از Deep Silver قرار دارد.
این‌که PLAION چه تصمیمی برای زنده نگه‌داشتن عناوین Volition دارد مشخص نیست و نباید انتظار مشخص شدن آن در آینده نزدیک را داشت.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *