گلکسی AI به گوشی های قدیمی سامسونگ می رسد

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
ویژگی‌های گلکسی AI که در سری گلکسی اس 24 قرار دارد،

شرکت سامسونگ تصمیم دارد آپدیت One UI 6.1 را برای گوشی‌های بیشتری منتشر کند. گوشی‌هایی که قدیمی‌تر بوده و شامل سری گلکسی اس 22، اس 23 و برخی دیگر می‌شوند. به لطف این قابلیت کاربران گوشی‌های سامسونگ قابلیت ترجمه زنده، سرچ جادویی و برخی دیگر را روی گوشی خود خواهند داشت.

نخستین بار گلکسی AI در رویداد رونمایی سری گلکسی اس 24 معرفی شد و موجب شادی طرفداران گشته است. سامسونگ در نظر دارد آپدیت را ابتدا در سری Galaxy S23، Galaxy S23 FE، Galaxy Z Fold 5، Galaxy Z Flip 5 و Galaxy Tab S9 ارائه کند.

سامسونگ هنگامی که گلکسی اس 24 را رونمایی کرد، وعده داد آپدیت One UI 6.1 به مرور زمان برای سایر مدل‌ها دردسترس قرار خواهد گرفت و قرار نیست انحصار گلکسی اس 24 باقی بماند. اکنون یک جدول زمانی برای انتشار آپدیت One UI 6.1 مبتنی بر گلکسی AI منتشر شده که می‌توانید نام گوشی خود را در آن پیدا کنید.

این شرکت اعلام داشته که One UI 6.1 قرار است اواخر ماه مارس برای سری گلکسی اس 23، گلکسی زد فولد 5، گلکسی زد فلیپ 5 و سری گلکسی تب اس 9 منتشر خواهد شد. متأسفانه، این شرکت تاریخ دقیق تری را مشخص نکرد و یک تاریخ سطحی را اعلام نمود. بنابراین انتظار رفته تمامی گوشی‌های مورد اشاره به مرور زمان آپدیت را دریافت کنند.

سامسونگ در کنار مشخص کردن تاریخ حدودی انتشار، بیان داشت تمامی ویژگی‌های گلکسی AI که در سری گلکسی اس 24 قرار دارد، در سایر مدل‌ها نیز وجود خواهد داشت. این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند:

  • دایره برای جستجو
  • ترجمه زنده
  • مترجم
  • کمک چت
  • یادداشت کمک
  • کمک مرور
  • دستیار رونوشت
  • ویرایش مولد
  • ویرایش پیشنهاد
  • حرکت آهسته فوری

جالب است که گلکسی AI محبوب روی سایر محصولات سامسونگ قابل دسترسی است. این شرکت همیشه سعی داشته گوشی‌های خود را به ابزار کاربردی و بهتری تبدیل کند. بنابراین گلکسی AI کمک خواهد کرد تا شاهد گوشی هوشمندتری باشیم. گوشی‌هایی که در عین داشتن سخت افزاری قابل توجه، در زمینه نرم افزاری هم می‌تواند گزینه‌های برجسته باشند.

سری گلکسی اس 23 و گلکسی زد 5 اولین مدل‌ها پس از سری گلکسی اس 24 هستند که می‌توانند گلکسی AI را تجربه کنند. این برند قابلیت‌های مختلفی را با این ویژگی روی گوشی‌ها اعمال می‌کند که می‌تواند تجربه کاربری را بهبود بخشد.

البته انتظار داریم به مرور زمان گلکسی AI به هوش مصنوعی کامل و بهتری تبدیل شود و قابلیت‌های دیگری هم به آن اضافه گردد. بنابراین می‌توان نیازهای خود را به کمک این هوش مصنوعی برآورده کرد.

اطلاعات بیشتری در دست نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود شرکت مورد اشاره چه مدل‌هایی را به گلکسی AI مجهز خواهد کرد. این طور پیدا بوده میان رده‌ها بعید هستند این ویژگی را پیدا کنند. بنابراین اگر دارای گلکسی A34 یا A54 هستید، نباید منتظر این قابلیت هوش مصنوعی در آنها باشید زیرا از نظر سخت افزاری توانایی لازم را در پردازش محاسباتی ندارند.

برای کسب جزئیات بیشتر به سایت سامسونگ مراجعه کنید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *