،

شایعات جدید ادعا می‌کنند که گلکسی S25 با تراشه اگزینوس خواهد بود

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
گلکسی S25 با تراشه تماماً اگزینوس عرضه می شود

شایعه جدیدی که امروز از یک فاش کننده در X (توئیتر سابق) منتشر شده است، برای کسانی که از سری چیپست‌های Exynos سامسونگ خوششان نمی‌آید، خبر بدی دارد. به گفته این منبع، در مرحله فعلی توسعه، سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای استفاده کل خط Galaxy S25 از SoCهای Exynos خود است. با توجه به تاریخچه، فرض می‌کنیم که این به معنای Exynos 2500 است که هنوز معرفی نشده است.

این شامل همه مدل‌ها در همه کشورها و همه جا است. از سوی دیگر، گلکسی زد فولد 7 و گلکسی زد فلیپ 7 تنها از چیپست‌های اسنپدراگون کوالکام (احتمالاً نسل 8 4) استفاده می‌کنند، در حالی که سری گلکسی A سطح پایه و میان‌رده در سال 2025 ترکیبی از SoC های مدیاتک و سامسونگ خواهند داشت.

گلکسی S25 با تراشه تماماً اگزینوس

البته با توجه به زمان طولانی تا موعد راه‌اندازی هر یک از این دستگاه‌ها، پیشنهاد می‌کنیم که کمی ساده‌انگارانه به این موضوع نگاه کنید، به‌خصوص که توسط هیچ منبع دیگری، چه شایعه یا نه، «تأیید» نشده است.

حتی اگر همه این‌ها درست باشد و کاملا مشخص باشد، به‌خاطر داشته باشید که ما هنوز نمی‌دانیم که Exynos 2500 دقیقاً چه توانایی‌هایی خواهد داشت. شاید بالاخره سری اسنپدراگون 8 را پشت سر بگذارد؟ ما در گذشته چیزهای عجیب‌تری را در دنیای موبایل دیده بودیم، پس آن را کاملا رد نمی‌کنیم.

پس اگر چنین اتفاقی بیفتد، چرا دستگاه‌های تاشو برای همراهی با اسنپدراگون «توبیخ» می‌شوند؟ نمی‌توانیم بگوییم که این نوع استراتژی برای ما منطقی است، اما باز هم می‌توانیم همان چیزی را برای تقسیم فعلی Exynos-Snapdragon در خانواده Galaxy S24 بگوییم.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *