،

گوگل جمنای اکنون به GOOGLE CALENDER متصل شد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
گوگل جمینی به کلندر مجهز شد - لاگ مدیا

در اوایل این ماه، گوگل Gemini را در اندروید راه اندازی کرد، جایگزینی با هوش مصنوعی برای دستیار گوگل در این پلتفرم. در حالی که Gemini دارای تعدادی توانایی است که دستیار گوگل ندارد، مانند کمک به شما برای نوشتن چیزی و تولید تصاویر برای شما و… اما متاسفانه نمی‌تواند برخی از کارهای بسیار اساسی را که دستیار گوگل انجام می‌داد را انجام دهد. یکی از این ناتوانی‌ها این است که Gemini نمی‌تواند به تقویم گوگل دسترسی داشته باشد و بنابراین نمی‌تواند هیچ‌گونه اقدام مرتبط با آن، مانند ایجاد یک رویداد را انجام دهد. خب اما امروز این قابلیت در حال تغییر است.

با توجه به گفته 9To5Google، گوگل شروع به استفاده از قابلیت Gemini برای دسترسی به Google Calendar در ایالات متحده کرده است. با آن، Gemini اکنون می‌تواند وظایف مربوط به Google Calendar را انجام دهد. برای مثال، می‌توانید از آن بخواهید که یک رویداد برای جلسه فردا در تقویم Google ایجاد کند، و این کار را انجام می‌دهد. جالب اینجاست که Gemini در حال فراخوانی/استفاده از Assistant برای انجام وظایف مربوط به Google Calendar است که از رویدادهایی که دستیار روی صفحه نمایش می‌دهد مشهود است. با این وجود، اکنون با Google Calendar کار می‌کند.

گوگل جمنای اکنون به GOOGLE CALENDER متصل شد
دسیار تقویم گوگل جمینای

در یادداشتی مرتبط، گوگل Gemini را نیز به Google Keep اضافه کرده است. با اضافه شدن آن، Google Keep اکنون می‌تواند به شما در ایجاد لیست کمک کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *