،

پیام لیندا یاکارینو مدیر عامل توییتر به کارمندانش، پس از تغییر نام تجاری X

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
لیندا یاکارینو - لاگ مدیا

ایلان ماسک، مالک توییتر و لیندا یاکارینو، مدیرعامل توییتر، روز دوشنبه از تغییر هویت شرکت رسانه اجتماعی خبر دادند و لوگوی جدید را رونمایی کردند. این شرکت دیگر به پرنده آبی نمادین مرتبط نخواهد بود و با حرف “X” شناخته خواهد شد.
یاکارینو در یک رشته توییت گفت که این شرکت شانس دومی برای ایجاد یک تأثیر بزرگ دارد و اکنون سفری را آغاز خواهد کرد تا به یک پلتفرم تعامل نامحدود با محوریت صدا، تصویر، پیام، پرداخت/بانکداری تبدیل شود.

بلافاصله پس از این تغییر، یاکارینو یادداشتی برای کارمندان نوشت و آن‌ها را به خاطر تلاش سخت‌شان تشویق کرد. یادداشت کامل را در زیر بخوانید:

سلام به اعضای تیم

چه در زندگی و چه در تجارت، وقتی که شما فرصت ایجاد یک تاثیر بزرگ دیگر را داشته باشید، تجربه مهمی است که ما هم‌اینک با همدیگر درحال تجربه آن هستیم. یک لحظه وقت بگذارید و همه چیز را در چشم انداز خود تصور کنید.
17 سال پیش، توییتر اثری ماندگار در جهان گذاشت. این پلتفرم سرعت دسترسی افراد به اطلاعات را تغییر داد. پویایی جدیدی برای نحوه برقراری ارتباط، بحث و گفتگو و واکنش مردم به چیزهایی که در جهان اتفاق می‌افتد ایجاد کرد. توییتر روش جدیدی را برای افراد، شخصیت‌های معروف و برندها معرفی کرد تا روابط طولانی‌مدت ایجاد کنند. به هر طریقی، همه اینجا یک نیروی محرکه در آن تغییر هستند. اما همه کاربران و شرکای ما به طور یکسان ما را به چالش می‌کشند تا رویاهای بزرگ‌تر داشته باشیم، با سرعت بیشتر نوآوری کنیم و پتانسیل بزرگ خود را محقق کنیم.
با X ما حتی فراتر خواهیم رفت تا میدان جهانی شهر را متحول کنیم و دوباره جهان را تحت تأثیر قرار دهیم.
شرکت ما به طور منحصر‌به‌فرد انگیزه‌ای برای ایجاد این امکان دارد. بسیاری از شرکت‌ها می‌گویند که می‌خواهند سریع حرکت کنند – اما ما فقط از حرکت با «سرعت نور» لذت می‌بریم، و وقتی این کار را انجام می‌دهیم، به معنی همان X است. ما در هسته یک ذهنیت خلاق داریم، دائماً یاد می‌گیریم، روش‌های جدید را آزمایش می‌کنیم، تغییر می‌کنیم تا آن را درست کنیم و در نهایت موفق می‌شویم.
با X، ما با تلاش خستگی ناپذیر برای حفظ آزادی بیان و انتخاب آزاد، ایجاد تعامل بی‌حد و حصر، و ایجاد بازاری که موفقیت اقتصادی همه شرکت‌کنندگان را ممکن می‌سازد، به کل جامعه کاربران و مشتریان خود خدمت می‌کنیم.
بهترین خبر این است که ما به شکل خوبی در مسیر قرار گرفته‌ایم. همه باید به سرعت نوآوری‌مان در نه ماه گذشته افتخار کنیم؛ از محتوای طولانی گرفته تا درآمدزایی سازندگان، و پیشرفت‌های فوق العاده در حفاظت از ایمنی برند. استفاده ما همیشه در بالاترین حد خود است و ما همچنان کل جامعه خود را با تجربیات جدید در زمینه‌های صوتی، تصویری، پیام رسانی، پرداخت‌ها، بانکداری – ایجاد یک بازار جهانی برای ایده‌ها، کالاها، خدمات و فرصت‌ها خوشحال خواهیم کرد.
لطفا این لحظه را ساده نگیرید. شما در حال رقم زدن تاریخ هستید و هیچ محدودیتی برای تحول در ما وجود ندارد. و همه دعوت هستید تا X را با ما بسازید.
من و ایلان با همکاری شما کار خواهیم کرد تا X را به جهان بیاوریم. این شامل به‌روز نگه‌داشتن کل جامعه‌مان، حصول اطمینان از اینکه همه ما اطلاعاتی را که برای حرکت رو به جلو نیاز داریم را در اختیار داریم.
حالا، بیایید با هم تأثیر بزرگ بعدی را در جهان بگذاریم.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *