،

گلس ®Corning® Gorilla به کل مجموعه گوشی‌های موتورولا اضافه می‌شود

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
شیه محافظ صفحه نمایش گوریلا روی تمام گوشی های موتورولا

موتورولا اعلان کرد: در موتورولا، ما به ارائه فناوری پیشرفته و اطمینان از دسترسی به آن در همه فرنچایزها اختصاص داده‌ایم. امروز، برای افزایش تعهدمان به دوام، ما مشتاقیم اعلام کنیم که کل مجموعه دستگاه‌های موتورولا در سال 2024 از شیشه‌های Corning® Gorilla® استفاده می‌کنند که از نیمه دوم سال جاری شروع می‌شود.

گوریلا گلس توسط Corning Incorporated، یکی از مبتکران پیشرو در علم مواد در جهان توسعه یافته است. برای بیش از 15 سال، به تغییر روش‌های تعامل مردم با تلفن‌های هوشمند کمک کرده است. بسیاری از گوشی‌های هوشمند موتورولا در حال حاضر از شیشه گوریلا گلس بهره می‌برند و این اعلامیه بر تعهد موتورولا به ارائه محصولات با کیفیت بالا که مواد و فناوری‌های پیشرفته را در خود جای داده است، تأکید می‌کند. این همکاری بر اساس همکاری لنوو با کورنینگ در دسته‌های لپ‌تاپ و تبلت با استفاده از گوریلا گلس در لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌های منتخب لنوو است.

مطالب مرتبط: چرا نباید از گِلس‌های محافظ صفحه موبایل استفاده کرد؟

از دوربین‌ها و نمایشگرها گرفته تا پردازنده‌ها و تجربه‌های نرم‌افزاری، موتورولا با دقت تمام گوشی‌های هوشمند را مهندسی می‌کند تا تجربه‌ای متعادل از گوشی هوشمند را برای کاربران فراهم کند.

روبن کاستانو، رئیس بخش تجربه مشتری موتورولا، گفت: «مصرف‌کنندگان امروز همچنان خواستار قابلیت اطمینان و دوام هستند، بدون اینکه طراحی شیک و مدرن به‌خطر بیافتد. هدف ما با استفاده از Corning Gorilla Glass در تمامی فرنچایزهای موتورولا، رهبری صنعت با اطمینان از دسترسی هر مصرف کننده به دوام و آرامش خاطری است که با این فناوری پیشرفته همراه است.

شیشه ضد خش گوریلا روی تمامی دستگاه‌های موتورولا

گوریلا گلس با استحکام و دوام عالی به طراحی مدرن گوشی‌های هوشمند کمک می‌کند. این فناوری نوآورانه شیشه‌ای که مورد اعتماد سازندگان پیشرو گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان است، مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر آسیب در برابر افتادن و خراش ایجاد می‌کند، در حالی که پاسخ لمسی حساس و تجربیات کاربر را فراگیر می‌کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *