،

فراخوان ثبت‌نام دورۀ شبیه‌سازی کسب‌وکار ویژۀ شرکت‌های دانش‌بنیان

بهار قربانپور
اشتراک‌گذاری در:
با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری ثبت‌نام در دوره شبیه‌سازی مدیریت کسب‌و‌کار با تخفیف ۵۰ درصدی برای شرکت‌های دانش بنیان، آغاز شد.

بنابه گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فن‌آوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، از آن‌جایی که ، دانشگاه‌ها و سازمان‌ها در سال‌های اخیر و در کشور‌های توسعه یافته به سمت آموزش‌های غیر رسمی و غیر مستقیم روی آورده‌اند بازی ایفای نقش و بازی‌های جدی که از آن‌ها تعبیر به بازی افراد بالغ نیز می‌شود؛ جایگاه ممتازی پیدا کردند.
بازی‌ها و شبیه‌سازی‌های مدیریت و کسب‌و‌کار به بازدید‌کننده این فرصت را می‌دهد که ضمن مدیریت یک کسب‌وکار، تصمیماتی دربارۀ چگونگی رشد کسب‌وکار بگیرد.
به همین منظور معاونت علمی، فن‌آوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، این دوره را برای توسعه قابلیت‌های مدیریت و کارآفرینی با استفاده از شبیه‌سازی‌های کسب و کار برگزار می‌کند.
دوره فوق، ویژۀ شرکت‌های دانش‎بنیان است که با همکاری دو گروه آموزشی دانش‌بنیان، به‌مدت سه روز (مجموعا 24 ساعت) برای مدیران شرکت‌های کوچک و متوسط، کارشناسان ارشد شرکت‌های کوچک و متوسط برگزار می‌شود.

 

 هدف از برگزاری دوره به این شرح است:

جانشین‌پروری و تربیت مدیران میانی برای شرکت‌های بزرگ‌تر
شناخت و باروری استعداد شرکت‌های دانش‌بنیان  
نمایش حوزه‌های گوناگون تصمیم‌گیری مدیران در راه‌اندازی و اداره یک بنگاه به صورت به هم پیوسته و در کنار هم
 یادگیری تئوری‌ها و مفاهیم اصلی مدیریت کسب و کار در عمل
ایجاد فضایی برای ارتباط و شبکه‌سازی میان افراد با گرایش‌های تحصیلی و تجارب کاری متفاوت
و ایجاد بستری برای خودارزیابی در حوزه قابلیت‌های مدیریت کسب و کار

این دوره در روز‌های ۱۸، ۱۹ و ۲۶ مردادماه (از ساعت 9 تا 17) در سالن شیخ بهایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار می‌شود و شرکت‌های دانش‌بنیان که کد دانش‌بنیانی از معاونت علمی فن‌آوری رییس جمهوری دارند می‌توانند با معرفی یکی از اعضای شرکت از مزایای حضور در این دوره بهره‌مند شوند.

 

 هزینه شرکت در این دوره برای هر نفر، چهار میلیون تومان برآورد شده است (شامل هزینه میان وعده، نهار، گواهی…) که با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته، شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند از حمایت ۵۰ درصدی برای شرکت در این دوره استفاده کنند.

 

در پایان گواهی شرکت در کارگاه از سوی ستاد مواد و ساخت پیشرفته اعطاء می‌شود.

علاقه‌مندان عضو شرکت‌های دانش‌بنیان برای دریافت کد تخفیف (ویژه شرکت‌های دانش بنیان) لازم است عکس معرفی‌نامه شرکت را در پایگاه الکترونیکی expert1@amc.isti.ir بارگذاری کرده، کد دریافت کنند. 
و متقاضیان آزاد نیز برای ثبت نام به سایت معاونت علمی فناوری مراجعه نمایند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *