سامسونگ جزئیات One UI 6 Beta را پیش از اعلام رسمی فاش کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
One UI 6 Beta

در یک چرخش غیرمنتظره از وقایع، بخش مستقر آلمانی سامسونگ اطلاعاتی را در مورد برنامه One UI 6 بتای مورد انتظار که مشتاقانه منتظر بودیم، که در ابتدا شایعه شده بود در اواخر جولای ارائه شود، افشا کرد.
با این حال، انتشار تصادفی One UI 6 ویژگی‌های کلیدی و تغییراتی را که همراه با به‌روزرسانی One UI 6 ایجاد می‌شود، آشکار کرد.

در میان ویژگی‌ها و تغییرات، رابط کاربری One UI 6 مبتنی بر سیستم عامل اندروید 14 خواهد بود. همچنین، این به روز رسانی قرار است تجربه کاربری بهبود یافته‌ای را با برخی تغییرات بصری در چندین عنصر UI به ارمغان بیاورد. به عنوان مثال، پنل پر سرعت قرار است یک طراحی مجدد بزرگ با دسترسی بهتر به چندین عملکرد، به ویژه مواردی که اغلب استفاده می‌شود، دریافت کند. به‌نظر می‌رسد سامسونگ سپر راحتیِ چشم و حالت تاریک را در کنار نوار لغزنده روشنایی اضافه خواهد کرد.
یک حرکت انگشتی جدید از گوشه بالا سمت راست برای دسترسی به تنظیمات سریع نیز تنظیم شده است تا از One UI 6 خارج شوید.
ویژگی قابل توجهی که برجسته شده است، تصاویر پس زمینه پویا است که بر اساس سناریوهای کاربر تنظیم می شوند. به عنوان مثال، هنگامی که یک تلفن گلکسی وارد حالت خواب می‌شود، تصویر زمینه به طور خودکار تغییر می‌کند تا حالت یا ترجیحات کاربر را منعکس کند. علاوه بر این، یک ویجت دوربین جدید تنظیم شده است تا فرآیند جابجایی عکس‌های خاص را به مقصد ذخیره‌سازی ترجیحی کاربر ساده کند.
فراتر از این افشاگری‌ها، انتظار می‌رود One UI 6 چندین تغییر و به‌روز رسانی دیگر را بر اساس سیستم‌عامل اندروید 14 ارائه کند.

One UI 6 beta برای Galaxy S23 در دسترس قرار می‌گیرد

عرضه به تعویق افتاده است، اما سامسونگ قبلاً تأیید کرده است که این به‌روزرسانی ابتدا برای سری گلکسی S23 در ایالات متحده، کره جنوبی و آلمان ارائه می‌شود. بر اساس تاریخچه این شرکت، برنامه بتا در هفته های آینده به آرامی به مناطق بیشتر و دستگاه‌های گلکسی بیشتری گسترش خواهد داد.
جزئیات بیشتر در مورد One UI 6 beta از طریق برنامه Samsung Members در دسترس خواهد بود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *