،

گوشی های تاشو قدیمی سامسونگ به صورت موقت به گلکسی AI مجهز می شوند

جهانداری
اشتراک‌گذاری در:
گوشی های تاشو قدیمی سامسونگ به صورت موقت به گلکسی AI مجهز می شوند

شرکت سامسونگ پیشتر آپدیت One UI 6.1 را برای پرچمداران سری گلکسی اس 23 و گلکسی زد 5 منتشر کرد. آپدیتی که هوش مصنوعی گلکسی AI را به این تلفن‌های هوشمند منتقل می‌کند.

در حالی که دارندگان سری گلکسی زد 4 ناراحت از عدم دریافت این ویژگی هستند، اما گویی برند کره‌ای تصمیم ندارد این سری را کنار گذاشته و به هوش مصنوعی مجهز نکند. باید بیان داشت که می‌توانید با استفاده از برنامه Wallpapers by Google، والپیپرهای را در Galaxy Z Flip 4 یا Z Fold 4 بسازید. همچنین می‌توانید مقالات آنلاین را با استفاده از مرورگر اج مجهز به ChatGPT4 مایکروسافت روی اندروید خلاصه نمایید.

همچنین جایگزین‌هایی برای گلکسی AI روی گوشی اندرویدی دارید و با داشتن سری گوشی گلکسی زد 4 به آن دسترسی پیدا خواهید کرد. در حالی که بسیاری نگران بودند نتوانند هوش مصنوعی سامسونگ را روی سری گلکسی زد 4 تجربه کنند، این شرکت خبر خوبی داده است.

سامسونگ اعلام کرده که تصمیم دارد ویژگی‌های هوش مصنوعی خود را به گوشی‌های قدیمی‌تر هم بیاورد اما این امر کمی زمان خواهد برد. سامسونگ در نظر دارد برخی ویژگی‌های هوش مصنوعی گلکسی AI را که روی گوشی‌های قدیمی‌تر قابل اجرا هستند را با توسعه خود بیاورد.

همانطور که گفته شد این امر ساده نیست و کمی زمان خواهد برد. در واقع این برند قصد دارد با فناوری جدیدی که هوش مصنوعی مبتنی بر ابر و روی دستگاه را ترکیب می‌کند، به چنین هدفی دست یابد.

پیشتر گفته شد که علت عدم پشتیبانی گلکسی AI توسط دستگاه‌های عقب‌تر از سال 2023 عدم توانایی پردازشی گوشی است. گوشی‌های پرچمدار سال 2022 چندان ضعیف نیستند و سامسونگ باید بتواند چنین ویژگی را به کار گیرد.

باید بیان داشت که طی پنجاه و پنجمین جلسه سالانه سهامداران ماه مارس، TM Roh تایید نمود این شرکت مشغول آزمایش ویژگی‌های هوش مصنوعی گلکسی برای گوشی‌های رده بالای قدیمی‌تر بوده و نام دستگاه‌ها عنوان نشد. اما انتظار داریم گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 بخشی از آنها باشد. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود این شرکت چه برنامه‌ای دارد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *