،

زمان انتشار Silent Hill: Ascension مشخص شد

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
تصویر بازی Silent Hill: Ascension

از میان همه شماره‌های بازی Silent Hill، بازی Silent Hill: Ascension یکی از آن ورژن‌هایی است که بیشترین کنجکاوی را در میان بازی‌کنان برانگیخته است. زیرا این نسخه تنها یک بازی نیست، بلکه بیشتر یک سریال است که در آن، انتخاب‌های بازی‌کنان (بینندگان)، نتیجه داستان را مشخص خواهد کرد. اوایل سال جاری میلادی، شرکت Konami اعلام کرد که این بازی در سال 2023 منتشر خواهد شد. اکنون به نظر می‌رسد که زمان عرضه بازی شاید نزدیک‌تر از چیزی که انتظار داشتیم باشد.

در به‌روزرسانی‌ای که در پلی‌استور انجام شده است، زمان انتشار بازی Silent Hill: Ascension مشخص شد. بر اساس این به‌روزرسانی، به نظر می‌رسد که بازی قرار است در تاریخ 31 اکتبر (9 آبان) همزمان با هالووین منتشر شود. ساعت انتشار اولین اپیزود آن به وقت تهران 04:30 صبح خواهد بود.

اگر این خبر درست باشد، احتمالا Konami به زودی به صورت رسمی در کنار جزئیات دقیق‌تر از این بازی، زمان انتشار آن را اعلام کند.

این بازی توسط Genvid توسعه داده شده است که پیش از این نیز یک بازی مشابه در دنیای The Walking Dead با نام Last Mile ساخته است. اوایل سال جاری نیز Genvid خبر از کار روی یک سریال تعاملی برای Borderlands داده بود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *