،

رویداد فن‌آورانه با تمِ دریایی

بهار قربانپور
اشتراک‌گذاری در:

رویداد کارآفرینی مسئله محور با عنوان «خودمختاری ناوگان بدون سرنشین دریایی» اوایل مهرماه سال 1402 در شهر بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فن‌آوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، محورهای این رویداد عبارتند از: «طراحی مفهومی ناوگان بدون سرنشین»، «رانش خودران»، «ارتباطات و انتقال داده»، «معماری ناوگان پشتیبانی از ناوگان خودمختار»، «موقعیت یابی استقرار»، »سیستم‌های چندخودرویی»، «رباتیک منبع باز»، «تولید و تکثیر دقیق و سریع»، «میدان‌های تست و آزمون محصولات» و «ارزیابی مناطق برای استقرار ناوگان بدون سرنشین».

باتوجه‌به بلوغ فن‌آوری‌ها، شکل‌دهی انقلاب چهارم صنعتی با شتاب بسیاری در جهان درحال رخ‌دادن است. هم‌چنین رشد و تجاری‌سازی فن‌آوری‌های هوشمندسازی و خودمختاری به‌گونه‌ای است که محصولات این حوزه در بخش‌هایی از جهان در قالب خدمات‌عمومی و حمل‌ونقل، قابل مشاهده است.

مرکز نوآوری دریایی نداجا و کارخانجات نوآوری صنایع دریایی ایران با همکاری شتاب‌دهنده ایده‌بان با هدف تجاری‌سازی ایده‌ها و محصولات فن‌آورانه در جهت حل نیازهای واقعی صنایع دریایی کشور، رویداد خودمختاری ناوگان بدون سرنشین دریایی را برگزار می‌کنند.

آخرین مهلت ارسال طرح‌ها و ایده‌ها، دهم شهریور امسال اعلام شده است. علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در رویداد به نشانی https://idehban.ir/mufae/  مراجعه نمایند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *