حالا X می‌تواند یک رقیب جدی برای لینکدین هم باشد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ایکس رقیب لینکدین شد

ایلان ماسک ادعا می کند که X اکنون یک میلیون پست شغلی را برای کاربران ارائه می دهد: آیا لینکدین باید نگران باشد؟
ماسک بارها در مورد برنامه‌هایی برای گسترش پایه پلتفرم X خود که قبلا توییتر با سرویس‌های جدید بود صحبت کرده است. اپلیکیشن رسانه‌های اجتماعی از قبل به شما امکان می‌دهد تماس‌های ویدیویی/صوتی برقرار کنید، پست‌ها را به هزاران کاراکتر گسترش دهید و حتی یک اشتراک ممتاز با ظاهر جدید داشته باشید.

اما حالا X مثل پلتفرم‌هایی مانند LinkedIn با X Hiring عمودی با تمام امکانات در راه است و اکنون ماسک ادعا می‌کند که X یک میلیون آگهی شغلی را برای افراد بالقوه‌ای که به‌دنبال شغل هستند ارائه می‌دهد.

لیندا یاکارینو، مدیرعامل این شرکت، جاه‌طلبی‌های ماسک مبنی بر ساختن اپلیکیشن X به همه چیز را تکرار کرده است، و به‌نظر می‌رسد فهرست‌بندی مشاغل در این پلتفرم بخشی از این برنامه‌ها باشد.

1 میلیون شغل در لینکدین

جالب اینجاست که X به افراد اجازه می‌دهد بدون داشتن برنامه X Premium به جستجوی پست‌های شغلی بپردازند، که احتمالاً در آینده زمانی که شرکت احساس راحتی می‌کند تا آن را پرمیوم کند، تغییر خواهد کرد.

با این حال، پس از تأیید مستقل صفحه x.com/jobs، مشخص است که برخی از پست‌ها قدیمی هستند اما X همچنان آنها را در نتایج جستجو نشان می‌دهد. بنابراین، به وضوح یک کار در حال پیشرفت است. لینکدین پس از این همه سال گزینه واقعی برای افراد است، اما مطمئناً آنها بدشان نمی‌آید که گزینه‌های بیشتری برای چنین خدماتی داشته باشند، چیزی که حتی گوگل نیز آرزوی ارائه آن را از طریق جستجو دارد.

X همچنین دارای یک ربات چت هوش مصنوعی به نام Grok است که محدود به کاربران پولی است که قابل درک است، اما به‌نظر می‌رسد که پلتفرم آن را X Hiring می‌نامد که در حال حاضر فقط در وب و iOS کار می‌کند. همانطور که توسط یکی از مهندسان سازنده این پلتفرم اعلام شده است، در حال کار روی پشتیبانی از اندروید هستند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *