،

اولین نگاه به اولین گوشی تاشو شیائومی؛ باریک‌ترین تاشوی تاریخ

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:

شیائومی سه نسل تاشو به سبک کتابی عرضه می‌کند و در حال آماده شدن برای اولین نوع تاشو خود است.

بخش تاشو اکنون بیشتر از همیشه سرگرم کننده است. چیزهای هیجان‌انگیز زیادی در این فضا در جریان است که تقریباً وسوسه می‌شویم دستگاه بعدی خود را تاشو انتخاب کنیم (اگرچه هنوز بعید است که اقدام کنیم). با این حال، انتخاب‌های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد.

گوشی تاشو شیائومی با سری دستگاه‌های Mix Fold یکی از بازیکنان بزرگ تاشو است. قابل ذکر است، اینها همه تاشوهای کتابی هستند و این شرکت حتی یک دستگاه تاشو به نام خود ندارد. خوشبختانه، ما می‌دانستیم که این موضوع تغییر می‌کند، و اکنون، در نهایت نگاهی به شیائومی Mix Flip داریم.

Xiaomi-Mix-Fold اولین گوشی تاشوی شیائومی

تصویر لو رفته از شیائومی Mix Flip طراحی منحصر به فردی را نشان می‌دهد

تصویر لو رفته از شیائومی Mix Flip طراحی منحصر به فرد

افشای اطلاعات بخشی از DNA صنعت موبایل در سال 2024 است. تقریباً هیچ شرکتی وجود ندارد که بتواند گوشی هوشمند خود را تا زمان عرضه کاملاً مخفی نگه دارد. نه حتی اپل خوشبختانه، به ما به‌عنوان مصرف کننده زمان کافی برای تصمیم‌گیری زودتر از موعد می‌دهد. به‌عنوان مثال، ما دقیقا نمی‌دانیم که شیائومی میکس فلیپ چه زمانی عرضه می‌شود، اما در حال حاضر این فرصت را داریم که درباره طراحی آن قضاوت کنیم.

تصویری که در Weibo به بیرون درز کرده، یک دستگاه تاشوی تاشو را از سمت پشت نشان می‌دهد که کاملاً باز شده است. به‌نظر می‌رسد نیمه پایینی پشتی به رنگ بژ یا شامپاین با نام تجاری شیائومی نزدیک به پایین است. یک لبه فلزی در قسمت بالایی نیمه پایینی و در پایین نیمه بالایی وجود دارد و با باز شدن کامل گوشی تاشو شیائومی Mix Flip در وسط به هم می‌رسند.

افشای گوشی تاشوی جدید شیائومی عکس

نیمه بالا جالب‌تر است. یک صفحه نمایش پوششی مستطیلی با گوشه‌های گرد وجود دارد که حدود دو سوم ارتفاع آن پنل را اشغال می‌کند. با این حال، شیائومی انتخاب جالبی برای عدم استفاده از نیمه بالایی برای صفحه نمایش کاور انجام داد. در عوض، یک پنل مستطیلی مشکی با گوشه‌های پَخ در بالای صفحه نمایش وجود دارد که دوربین‌های دوگانه و فلاش‌های LED را نگه می‌دارد. همچنین دارای برند است که لایکا قابل مشاهده است.

شیائومی Mix Fold 4 آینده ممکن است باریک‌ترین تاشوی تاریخ باشد

شیائومی Mix Fold 4 باریک‌ترین تاشوی تاریخ

بر اساس اطلاعات فاش شده از Digital Chat Station در Weibo، به‌نظر می‌رسد که Xiaomi Mix Fold 4 آتی ممکن است باریک‌ترین تاشویی باشد که تا کنون ساخته شده است. سلفی آن به‌هیچ وجه درشت نیست، بنابراین کمی جالب است که ببینیم شیائومی چگونه می‌خواهد دستگاه را حتی بیشتر کند تا آن را در موقعیتی راحت قرار دهد.

گوشی‌های تاشو مانند دو گوشی هستند که روی هم قرار گرفته‌اند، بنابراین نازک بودن یک اولویت است و این روزها چند گزینه کمتر از 1 سانتی‌متر داریم، بنابراین همه چیز به‌خوبی پیش می‌رود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *