چگونه ردیاب سلامت روان آیفون را در iOS 17 تنظیم کنیم

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تنظیم ردیاب سلامت روان آیفون iOS 17

با نحوه راه‌اندازی، سفارشی‌سازی و استفاده از ویژگی‌های سلامت ذهنی برنامه Health در آیفون خود آشنا شوید.

همانطور که سعی می‌کنید هر روز از سلامت جسمانی خود مراقبت کنید، باید به‌همان اندازه از سلامت روان خود آگاه باشید. خوشبختانه، با ویژگی‌هایی که در iOS 17 به برنامه Health اضافه شده است، اپل ابزارها و ردیاب‌های سلامت روان را در نظر گرفته است تا توقف و بررسی منظم با حالات و احساسات خود را آسان کند.

در اینجا نحوه راه‌اندازی ردیاب سلامت روان آیفون یا آیپد در برنامه Health در iOS 17 و نسخه‌های جدیدتر آمده است.

مطالب مرتبط: 6 عامل که باید قبل از استفاده از ChatGPT برای سلامت روان در نظر بگیرید

نحوه دسترسی به ردیاب سلامت روان در iOS 17

چندین برنامه وجود دارد که به شما کمک می‌کند سلامت خود را ردیابی کنید، اما اکنون می‌توانید به‌سادگی از ابزارهای ردیابی سلامت روان در برنامه Health خود، در کنار پرسشنامه سلامت روان و چندین مقاله بهداشت روان که حاوی توصیه‌های عالی هستند، استفاده کنید. این مراحل را دنبال کنید:

1- برنامه Health را باز کنید و تب Browse را در پایین انتخاب کنید.
2- در بخش «دسته‌های سلامت»، روی «بهزیستی روانی» (Mental Wellbeing) ضربه بزنید. همچنین می‌توانید «بهزیستی روانی» را در نوار جستجو در بالای صفحه تایپ کنید.
3- صفحه سلامت روان را به سمت پایین حرکت دهید تا به بخش «دریافت بیشتر از سلامتی» بروید و به دنبال بخش ثبت احساسات و حالات خود بگردید.
4- هنگامی که برای ثبت اولین به‌روزرسانی سلامت روان آماده شدید، روی Get Started ضربه بزنید.

چگونه اولین به‌روزرسانی سلامت روان خود را در برنامه سلامت iOS ثبت کنیم

1- در صفحه «Support Your Mental Wellbeing» روی «شروع» ضربه بزنید.
2- احساسات یا خلق و خوی خود را ثبت کنید. با نشان‌دادن مهر زمان، «در حال حاضر چگونه احساس می‌کنید» را انتخاب کنید، یا روی آن ضربه بزنید و زمان قبلی را برای ثبت احساستان در لحظه‌ی قبل انتخاب کنید. این به شما امکان می‌دهد یک احساس را ثبت کنید. متناوباً، انتخاب کنید که احساس خود را به‌طور کلی امروز ثبت کنید، که به روحیه کلی شما مربوط می شود.
3- در صفحه بعدی، نوار لغزنده را برای تنظیم حالت خود حرکت دهید، سپس روی Next ضربه بزنید.
4- سپس با انتخاب برخی از کلمات پیشنهادی، افکار خود را ثبت کنید. برای مشاهده گزینه های بیشتر با ضربه زدن روی دکمه نمایش بیشتر انتخاب کنید.
5- چند پاسخ برای این سوال انتخاب کنید: “چه چیزی بیشترین تاثیر را روی شما دارد؟”
6- روی Done ضربه بزنید.

برای سلامت روانی خود به‌طور مرتب چک کنید

اکنون که اولین ورود به سیستم سلامت روان خود را ثبت کرده‌اید و یادآوری‌های برنامه‌ریزی شده برای انجام منظم این کار را انجام داده‌اید، در طول روز از خلق و خو و احساسات خود آگاه‌تر خواهید بود.

می‌توانید پیشرفت خود را در نمودار درختی خلق و خوی روزانه در برنامه Health خود مشاهده کنید. امیدواریم خودآگاه تر شوید و بهتر بتوانید هر گونه الگو یا تغییر در سلامت روانی خود را سریعتر تشخیص دهید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *